Oferta pracy

Recruitment Specialist

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje przyszłe zadania:

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end, głównie w obszarze sprzedaży
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów różnymi metodami (również bezpośrednio)
  • komunikacja z kandydatami w trakcie trwania procesu, udzielanie feedbacku
  • pełna opieka administracyjna nad procesem (przygotowywanie i publikacja ogłoszeń, umawianie spotkań)
  • bliska współpraca z managerami
  • przygotowywanie zestawień i raportów w zakresie prowadzonych projektów
  • wsparcie działań employer brandingowych i onboardingowych

Aplikuj, jeśli:

  • posiadasz minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • rozumiesz potrzeby biznesu
  • potrafisz budować relacje i docierać do najlepszych kandydatów na rynku
  • bardzo dobrze znasz język angielski
  • dobrze odnajdujesz się w zmiennym i dynamicznym środowisku
  • potrafisz prowadzić kilkanaście projektów na raz
  • potrafisz ustalać priorytety

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę
  • benefity (opieka medyczna, karta sportowa)
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • możliwość rozwoju w dużej, międzynarodowej organizacji
  • wsparcie zespołu i świetną atmosferę pracy
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy