Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recruitment Specialist

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy globalną firmą technologiczną z 15 – letnim doświadczeniem. Zatrudniamy ponad 900 specjalistów z zakresu nowoczesnych rozwiązań wspierających biznes. Posiadamy 6 oddziałów w Polsce oraz biura w Indiach (Pune), USA (Nowy Jork) i Malezji (Kuala Lumpur).

    Tworzymy innowacyjne rozwiązania IT wykorzystując kompetencje w zakresie outsourcingu, utrzymania i rozwoju oprogramowania oraz chmury.

    Wyróżniamy się podejściem Paperless, którego celem jest zmniejszenie ilości papieru w organizacji oraz optymalizacja procesów biznesowych.
    Miejsce pracy: Warszawa
    kreska

    Zadania:

    • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych;
    • Budowanie pozytywnych relacji z kandydatami;
    • Budowanie relacji oraz współpraca z klientem wewnętrznym;
    • Uczestniczenie w działaniach z zakresu Employer Branding;
    • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących procesów rekrutacyjnych;
    • Negocjowanie umów z kandydatami i koordynacja procesu zatrudnienia;
    • Administracja narzędziami wspomagającymi proces rekrutacyjny.

    Oczekujemy:

    • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacji (nie jest wymagane doświadczenie w IT)
    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki społeczne (psychologia, zarzadzanie, socjologia, pedagogika)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (warunek konieczny)
    • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z kandydatami i osobami po stronie biznesu
    • Samodzielność i orientacja na osiągnięcie celu
    • Pozytywne nastawienie.

    Oferta:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w nowoczesnym biurze;
    • Prywatne ubezpieczenie medyczne;
    • Kartę Multisport;
    • Lekcje angielskiego;
    • Owocowe środy;
    •  W przypadku lokalizacji Poznań praca zdalna.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji do pracy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji prowadzonego przez Billennium S.A.
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Billennium S.A. przez okres najbliższych 24 miesięcy.
    bottom