Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recruitment Specialist with German

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 29.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gdańsk
    F&A/MB/RSG/10

    Jesteś osobą ambitną, szukającą najlepszych dostępnych rozwiązań?

    Praca z ludzmi w obszarze rekrutacji to twoje Flow?

    Chciałbyś podjąć prace w rozwojowej jednostce SSC?

    Posługujesz się Biegle językiem Niemieckim?

    Posiadasz doświadczenie w rekrutacji i chciałbyś się rozwijać w tym obszarze?

    Ta oferta jest dla ciebie - Aplikuj już teraz!

    Obowiązki:
    • Miejsce pracy Toruń,
    • Realizacja procesów rekrutacyjnych na rynek Niemiecki oraz Polski,
    • Zidentyfikowanie oraz stworzenie kampani marketingowej na potrzeby rekrutacyjne,
    • Zapewnianie raportów oraz analiz na potrzeby rekrutacji,
    • Bycie pierwszym punktem do kontaktu dla kandydatów w kontekście procesu rekrutacyjnego,
    • Udział przy standaryzacji procesów,
    • Współpraca z Menagerami liniowymi z Niemczech oraz Polski,
    Wymagania:
    • 2 latnie doświadczenia w rekrutacji,
    • Wykształcenie wyższe,
    • Biegła znajomość j.niemieckiego,
    • Dobra znajomość j.angielskiego,
    • Doskonałe zrozumienie procesu rkerutacji END-TO-END,
    Oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Atrakcyjny pakiet benefitów,
    • Pakiet relokacyjny,
    • Twórczą i swobodną atmosferę pracy,
    • Udział w tworzeniu struktur organizacji,
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Aplikując na ogłoszenie wstaw obowiązkowo do swojego CV zgody numer 1 i 2 poniżej. Trzecia zgoda ma charakter opcjonalny.

    1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.
    2. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych klientom Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych.
    3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celach marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera.

    Współadministratorami danych osobowych są Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. i Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Pełną treść obowiązku informacyjnego znajdziesz w naszej polityce prywatności.

    Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres e-mail:[email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.