Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ALTEN Polska Sp. z o.o. z siedzibą w: Pańska 73, 00-834 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Recruitment Team Leader / IT

ALTEN Polska

Pańska 73

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracy lokalnego zespołu rekruterów

  • Ustalanie priorytetów oraz rozdysponowanie zadań w ramach zespołu

  • Wspieranie członków zespołu w rekrutacji kandydatów na stanowiska IT/inżynierskie

  • Mentoring i szkolenie mniej doświadczonych członków zespołu

  • Współpraca z zespołem biznesowym

  • Kreowanie atmosfery sprzyjającej współpracy i budowaniu przyjaznych relacji w ramach zespołu

  • Rozwijanie zespołu oraz planowanie strategii rekrutacyjnej

  • Realizowanie wyznaczonych KPI i celów

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem (atutem będzie praktyka w kierowaniu zespołem rekruterów)

  • Preferowane 2-3 letnie doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu kandydatów w branży IT/inżynieria

  • Znajomość narzędzi oraz technik docierania do kandydatów pasywnych (direct search, Linkedin Recruiter)

  • Znajomość lokalnego rynku oraz bieżących trendów rekrutacyjnych

  • Doświadczenie i gotowość do pracy w modelu opartym o cele ilościowe i jakościowe

  • Umiejętność dzielenia się wiedzą z zespołem w celu realizacji powierzonych procesów rekrutacyjnych

  • Wysoka komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

  • Samodzielność, proaktywność i dynamizm w działaniu

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze etatu

  • Wyższe wykształcenie

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - B2

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju oraz realny wpływ na działania zespołu rekrutacyjnego

  • Duża swoboda działań w zakresie wykonywanej pracy

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) + system premiowy

  • Przyjazna i niekorporacyjna atmosfera pracy (posiadamy certyfikat „Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2021”oraz wyróżnienie „Rzecznik Standardu Etyki”)

  • Szkolenie wdrożeniowe

  • Możliwość szybkiej nauki, rozwoju umiejętności – udział w wewnętrznych szkoleniach

  • Możliwość relokacji i pracy w różnych oddziałach ALTEN Polska (Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk)

  • Bogaty zestaw benefitów

  • Spotkania integracyjne, warsztaty, wydarzenia firmowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • program rekomendacji pracowników

  • lekcje języka angielskiego

  • system kafeteryjny myBenefit

ALTEN Polska jest częścią ALTEN Group - głównego partnera technologicznego globalnych klientów, który w ciągu 30 lat stał się wiodącym europejskim dostawcą usług doradztwa inżynieryjnego i technologicznego (ECT). Zatrudniając ponad 37.000 pracowników (w tym 88% inżynierów), obecnych w ponad 30 krajach i osiągając obroty przekraczające 2 mld euro, wspiera strategie rozwoju swoich klientów. W zakresie wdrażania innowacji, badań i rozwoju oraz systemów informatycznych rozwijamy w Polsce bankowość i finanse, branżę lotniczą, kolejnictwo, motoryzację, branżę energetyczną, medycynę, telekomunikację, usługi doradcze oraz automatykę przemysłową.

Przewiń do profilu firmy

W ALTEN Polska stawiamy na ciągły rozwój oraz budujemy środowisko cenione przez pracowników (posiadamy certyfikat „Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2021”oraz wyróżnienie „Rzecznik Standardu Etyki”). Uważamy, że kluczem do sukcesu jest entuzjazm, praca zespołowa a także indywidualne zaangażowanie z domieszką ambicji. Zapraszamy Cię do rozpoczęcia przygody z ALTEN Polska, jeśli posiadasz solidne doświadczenie w rekrutacji IT/inżynieria a dodatkowo masz praktykę w zarządzaniu zespołem i predyspozycje osobowościowe do bycia liderem.

Praca w ALTEN Polska to ambitne wyzwania oraz nowe technologie, dzięki czemu stale się rozwijamy i wspólnie osiągamy codzienne, małe oraz niecodzienne, spektakularne sukcesy.

Brzmi zachęcająco? Uważasz, że to praca dla Ciebie?

Dołącz do nas i rośnij z ALTEN Polska!