Oferta pracy

Recruitment Team Leader

Grupa Progres

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów i celów budżetowo-wynikowych biura;

  • Budowanie i efektywne zarządzanie zespołem, w tym: rozwój kompetencji podległych pracowników;

  • Kompleksowa i terminowa realizacja zamówień klientów Grupy w ramach linii biznesowej Progres Permanent Recruitment;

  • Rozwój relacji i współpracy z kluczowymi klientami poprzez rekomendację nowych rozwiązań i produktów;

  • Podejmowanie działań sprzedażowych oraz spotkań ukierunkowanych na pozyskiwanie nowych klientów i kanałów sprzedaży oraz ich realizacja na poziomie biura;

  • Uczestnictwo i tworzenie ofert dla klientów linii biznesowej Progres Permanent Recruitment, w tym: wycen projektu;

  • Dbanie o optymalizację struktury budżetu i kosztów biura;

  • Aktywny udział w akcjach, kampaniach marketingowych budujących wizerunek firmy jako eksperta w branży HR - linia biznesowa Progres Permanent Recruitment;

  • Aktywny udział we wdrożeniach nowo przyjętych osób;

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania pracodawcy

  • Posiadasz wykształcenie wyższe (mile widziane na kierunkach zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, psychologia);

  • Możesz pochwalić się min. 2 letnim doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku w obszarze Permanent Recruitment (poparte wynikami);

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • Znasz język angielski na poziomie swobodnej komunikacji;

  • Chcesz się rozwijać i zdobywać nowe, ciekawe doświadczenia zawdowe;

  • Jesteś osobą o wysokiej kulturze osobistej, posiadasz doskonałą organizację czasu pracy;

  • Nie boisz się wyzwań zawodowych, działasz szybko i skutecznie.

Pracodawca oferuje

  • Stabilność zatrudnienia w firmie, która od 20 lat świadczy kompleksowe usługi w branży HR;

  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury organizacyjnej;

  • Elastyczną formę i godziny pracy;

  • Stały rozwój kompetencji w ramach projektu Progres Akademia;

  • Dużą przestrzeń i samodzielność we wdrażaniu nowych pomysłów i inicjatyw;

  • Dynamiczne środowisko pracy, nie będziesz narzekać na nudę :)

  • Pracę w rozwijającym się zespole;

  • Kafeteryjny system benefitów pozapłacowych (w tym karta sportowa, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie grupowe);

  • Niekorporacyjną kulturę pracy.

Grupa Progres to stabilna firma z polskim kapitałem, która od 20 lat skutecznie wspiera przedsiębiorstwa na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR dla biznesu.

Jesteśmy zgranym, kreatywnym zespołem, w którym wzajemnie się wspieramy, możemy na sobie polegać i tworzymy niekorporacyjną kulturę pracy. Jeśli szukasz przyjaznego środowiska i miejsca na stałą współpracę, to bardzo dobrze trafiłeś. Elastycznie podchodzimy do formy i godzin pracy, dajemy możliwości rozwoju i uczestnictwa w kluczowych dla naszej firmy projektach.

NR AGENCJI: 5088

Przewiń do profilu firmy