Logo Pracuj.pl

Redaktor / Analityk w dziale Rynki - Bankier.pl

Bonnier Business PolskaO firmie

  • Siedziba firmy
    Wrocław, dolnośląskie
  • Miejsce pracy
    Cała Polska (praca zdalna)
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Bonnier Business Polska

Legnicka 21A

Stare Miasto

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie artykułów o giełdzie, inwestowaniu i produktach dla inwestorów, przeprowadzanie wywiadów, przygotowywanie poradników i cykli edukacyjnych
  • Współpraca z działem e-commerce / handlowym
  • Zarządzanie panelem CMS (wordpress)

Nasze wymagania

  • lubisz pisać i widzisz siebie jako autora tekstów o giełdzie i inwestowaniu na rynkach finansowych
  • masz doświadczenie w inwestowaniu na GPW i/lub forex,
  • masz w sobie dociekliwość i ciekawość świata, szczególnie tego finansowego,
  • z łatwością szperasz po internecie, wyszukując potrzebne informacje,
  • aktywnie korzystasz z mediów społecznościowych,
  • chcesz mieć styk z pulsem polskiej gospodarki i komentować bieżące wydarzenia,
  • chcesz, aby Twoje słowa były czytane przez miliony czytelników,

To oferujemy

  • możliwość zdobywania doświadczenia w zespole wydającym wiodące w kraju serwisy o tematyce finansowej i biznesowej,
  • świetną atmosferę pracy w zespole pełnym pasjonatów w swoich dziedzinach,
  • pracę w oparciu o umowę o pracę, umowę cywilnoprawną lub b2b,
  • pracę w trybie hybrydowym lub zdalną,
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, karty Multisport,
  • dostęp do szeregu branżowych szkoleń i konferencji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Bonnier Business Polska należy do międzynarodowego koncernu wydawniczego Bonnier AB. Na rynku polskim jesteśmy wydawcą min. dziennika „Puls Biznesu”, dwutygodnika „Pulsu Medycyny”. Naszym głównym dążeniem jest innowacja i rozwój wszystkich naszych produktów, w celu osiągnięcia pozycji lidera na danym rynku.

Redaktor / Analityk w dziale Rynki - Bankier.pl, Legnicka 21A, Stare Miasto, Wrocław