Oferta pracy

Redaktor Android.com.pl

SmartWeb Media Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 8
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • selekcja informacji i wybór najciekawszych tematów na publikacje

  • tworzenie i publikacja treści

  • wsparcie redakcji w obsłudze social media android.com.pl

  • dbanie o wysoką jakość prezentacji publikowanych treści

  • wsparcie redakcji w codziennej pracy

  • reprezentacja redakcji na wydarzeniach branżowych

  • współpraca z agencjami PR-owymi znanych marek

  • wsparcie przy wprowadzaniu nowych rozwiązań i usprawnień w serwisie www, a także przy realizacji projektów specjalnych

Podział czasu pracy
15%

Wybór najciekawszych tematów

60%

Tworzenie treści

10%

Social media

10%

Wsparcie redakcji

5%

Eventy branżowe

Nasze wymagania

  • pasja do nowych technologii

  • umiejętność robienia atrakcyjnych zdjęć przedmiotów

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2

  • pisanie poprawną polszczyzną, umiejętność stworzenia publikacji o długości kilku stron

  • sprawne poruszanie się po Internecie

  • umiejętność samodzielnej organizacji swojego dnia pracy

Mile widziane

  • posiadanie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość narzędzi Google News, Google Trends, Google Analytics

  • znajomość zasad SEO

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek dziennikarstwo bądź inny przydatny w pracy o tym charakterze)

  • zamieszkanie w Warszawie lub niedaleko

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • premię za dobre wyniki

  • pracę zdalną, elastyczne godziny pracy i całkowitą niezależność twórczą

  • rozwój zawodowy, możliwość awansu, satysfakcjonującą, ciekawą pracę

  • dostęp do wszelkiego rodzaju najnowszego sprzętu i gadżetów oraz sprzętu fotograficznego

  • zaproszenia na konferencje branżowe, premiery produktowe

  • możliwość współpracy z największymi markami na świecie

  • dostęp do ubezpieczenia i służby zdrowia (NFZ)

  • możliwość pracy w nowoczesnym biurowcu klasy A z widokiem na Pałac Kultury i pyszną kawą

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

SmartWeb Media Sp. z o.o. jest wydawcą portalu Android.com.pl, który powstał w 2008 roku. To znana i rozpoznawalna marka, według badania Gemius/Megapanel Android.com.pl jest najpopularniejszym w Polsce medium na temat technologii mobilnych. Aktualnie odwiedza go 3 miliony czytelników miesięcznie, natomiast w mediach społecznościowych ma 400 tysięcy obserwujących. Android.com.pl w początkowych latach działalności koncentrował się na publikacjach o systemie Android, jednak obecnie podejmuje on temat nowych technologii szeroko.

Misją Android.com.pl jest przedstawianie technologii w sposób zrozumiały dla każdego, dzięki czemu życie ludzi staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Dostarczamy rzetelne informacje i recenzje na temat różnego rodzaju innowacji co pozwala podjąć optymalne decyzje dotyczące doboru produktów i technologii naszym czytelnikom. Android.com.pl to również forum, platforma wymiany wiedzy, doświadczenia i opinii na temat technologii.

Przewiń do profilu firmy

Jako redaktor możesz wyspecjalizować się w jednej z kilku dziedzin: motoryzacja, finanse, gry, rozrywka, poradniki, promocje (co kupić?), technologia i nauka, recenzent lub SEO copywriter. W zależności od wybranej dziedziny Twoim zadaniem będzie dobór najciekawszych tematów na publikacje oraz ich opracowanie.

Na co dzień będziesz współpracować z 10-cio osobową redakcją, redaktorem naczelnym oraz niezliczoną liczbą partnerów zewnętrznych. Po kilkunastu miesiącach będziesz miał szansę na awans na wydawcę lub zastępcę redaktora prowadzącego Android.com.pl. Najlepiej jeśli mieszkasz w Warszawie lub masz dobry dojazd, ponieważ tutaj odbywa się większość premier produktowych.

Na tym stanowisku dowiesz się jak wygląda praca w mediach oraz nauczysz się jak tworzyć publikacje, które są chętnie czytane przez dziesiątki tysięcy ludzi. Będziesz czerpał ogromną satysfakcję z bycia ekspertem, którego opinia liczy się w całej branży.