Redaktor

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 2019-06-12
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 2019-07-12)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wydawnictwo Vital

    Wydawnictwo Vital to zespół życzliwych ludzi, dynamicznie rozwijający się od 27 lat. Wydawnictwo z uznaną renomą w branży. Od wielu lat wg rankingu Rzeczpospolitej znajduje się w pierwszej setce największych wydawnictw w Polsce. Wprowadzamy na nasz rynek najlepsze pozycje książkowe z całego świata. Wybrane publikacje wydajemy również pod marką Studio Astropsychologii. Tworzymy przyjazną atmosferę rozwoju zawodowego w komfortowych warunkach przy jednoczesnym wsparciu całego zespołu. Może i Ty chciałbyś do nas dołączyć? Obecnie możemy zaoferować pracę na stanowisku:

    Redaktor

    Miejsce pracy: Białystok
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Zakres obowiązków:

    • redakcja techniczna i edytorska publikacji książkowych,
    • współpraca z autorami, tłumaczami, agentami praw autorskich oraz z działem graficznym, marketingu  i handlowym,
    • realizacja w zespole harmonogramu produkcyjnego publikacji książkowych oraz elektronicznych,
    • reprezentowanie wydawnictwa w imprezach typu targi książki czy spotkania z autorami,
    • tworzenie treści informacyjnych o prowadzonych publikacjach zgodnych z SEO i Content marketingiem,
    • promocja w Internecie prowadzonych przez siebie publikacji książkowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • doskonała znajomość zasad poprawnej polszczyzny,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy zawodowej,
    • umiejętności pisania tekstów zgodnie z regułami Content marketingu,
    • zainteresowania tematyką poruszaną w publikacjach wydawnictwa,
    • inicjatywa, kreatywność i samodzielność,
    • dokładność, sumienność, punktualność,
    • umiejętność współpracy i komunikacji w zespole.

    Zapewniamy:

    • pracę w zespole zapewniającym wsparcie i wysoką kulturę pracy, w przyjaznej atmosferze i relacjach opartych na partnerstwie,
    • możliwość realnego rozwoju zawodowego w zespole o najwyższych kwalifikacjach i standardach pracy,
    • stabilność zatrudnienia i płac,
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenie z opcją uzyskania dodatkowego wynagrodzenia przy pracach zleconych,

    Miejsce i czas pracy:

    • Białystok ul. Antoniuk Fabryczny 55,
    • poniedziałek - piątek 8.00 - 16.00,
    • Umowa o pracę – wynagrodzenie od 2 400 zł do 3 500 zł brutto.

    Osoby zainteresowane prosimy o złożenie wypełnionej ankiety (pobranej ze strony https://wydawnictwovital.pl/oferty-pracy/) wraz z CV (najlepiej ze zdjęciem) oraz listem motywacyjnym osobiście w siedzibie firmy lub poprzez przycisk aplikowania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

    Po analizie dokumentów aplikacyjnych skontaktujemy się z wybranymi osobami i zaprosimy na rozmowę.