Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Redaktor/Copywriter

Adexon Sp. z o. o.O firmie

  • Obywatelska 28, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Adexon Sp. z o. o.

Obywatelska 28

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Jeden z serwisów ubezpieczeniowych szuka do współpracy copywritera, który zajmie się tworzeniem tekstów z tematyki ubezpieczeniowej i pokrewnych jej tematów.

Nasze wymagania

  • współtworzenie kwartalnika branżowego

  • znajomość tematyki ubezpieczeniowej

  • lekkie pióro (umiejętność wyłapywania błędów, literówek, poprawność stylistyczna oraz ortograficzna)

  • znajomość programów InDesign, InCopy, pakietu Office

  • wysokie zdolności komunikacyjne

  • pomysłowość, kreatywność

To oferujemy

  • możliwość realizacji własnych pomysłów mieszczących się w całej formule

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w miłej atmosferze