Redaktor do działu budowlanego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-06
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 2019-04-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AVT - wiodące wydawnictwo z segmentu czasopism special interest
    poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa Żerań
    Praca w redakcji

    Zadania:

    • opracowywanie i redagowanie newsów branżowych oraz informacji z firm
    • tworzenie autorskich tekstów do prasy drukowanej i portali internetowych

    Czego oczekujemy:

    • doświadczenia, samodzielności w opracowywaniu tematów i kreatywnego podejścia do pracy
    • biegłości w zdobywaniu informacji i poruszaniu się w środowisku internetowym
    • sprawności w posługiwaniu się polszczyzną, znajomości zasad poprawnej pisowni
    • zaangażowania i pomysłowości

    Oferujemy:

    • pracę w młodym, doświadczonym i zaangażowanym zespole
    • możliwość rozwoju merytorycznego
    • podstawowy pakiet medyczny
    • możliwość współpracy lub pracy na pełny etat

    Aplikacje oraz ewentualne przykładowe teksty prosimy przesyłać za pomocą przycisku
    aplikowania w tytule wpisując „REDAKTOR”.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, w tym również danych wrażliwych, przez AVT-KORPORACJA SP. Z O.O. ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa, w celu realizacji procesu rekrutacji.

    Zostałem/am poinformowana o: prawie wycofania zgody w dowolnym momencie.

    Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”