Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Redaktor do współpracy z portalem polsatnews.pl

Telewizja Polsat Sp.z o.o.O firmie

  • Ostrobramska 77, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o dzieło
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Telewizja Polsat Sp.z o.o.

Ostrobramska 77

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zadania dziennikarskie

Nasze wymagania

  • doświadczenie dziennikarskie w mediach internetowych

  • rozległa wiedza ogólna i zainteresowanie wydarzeniami na świecie

  • dobra umiejętność posługiwania się językiem polskim

  • umiejętność poprawnego i szybkiego pisania tekstów dziennikarskich

  • kreatywność, umiejętność wyszukiwania ciekawych tematów

  • umiejętność weryfikacji pozyskiwanych informacji

  • znajomość przynajmniej jednego języka obcego

To oferujemy

  • współpracę z największą grupą medialno-telekomunikacyjną w Polsce

  • przyjazną i profesjonalną atmosferę

  • możliwość rozwoju umiejętności pisania tekstów dziennikarskich

  • Benefity

  • stołówka pracownicza

TELEWIZJA POLSAT to pierwsza niezależna stacja telewizyjna w Polsce wchodząca w skład grupy medialnej Cyfrowy Polsat. Obecnie jest jedną z największych, najbardziej cenionych i rozpoznawalnych marek medialnych w Polsce. Najmocniejszymi filarami stacji są: doskonała rozrywka, pasjonujące kino, rzetelna i szybka informacja oraz emocjonujący sport. Oferta programowa budowana jest głównie w oparciu o własne marki serialowe połączone z bogatym portfolio filmów fabularnych, seriali zagranicznych i doskonałej rozrywki na światowym poziomie.

TELEWIZJA POLSATrozpoczęła nadawanie 5 grudnia 1992 roku i w ciągu swojego funkcjonowania zdobyła miliony widzów i zapewniła sobie mocną pozycję na polskim rynku medialnym. Polsat jest jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych marek w Polsce. Decyduje o tym atrakcyjna oferta programowa, która dociera do ponad 90 proc. gospodarstw domowych."

Przewiń do profilu firmy