Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Redaktor/dziennikarz

BUILDER CORP sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ważna jeszcze 21 dni
    do: 23 paź 2022
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Jeżeli interesujesz się tematyką ekonomiczno-biznesową z zakresu budownictwa i architektury, chcesz realizować ciekawe projekty wydawnicze i filmowe (BUILDER MOVIE TV), posiadasz dobry warsztat dziennikarski dołącz do nas!

Do obowiązków redaktora należy: redagowanie informacji i artykułów,relacje z wydarzeń, przeprowadzanie wywiadów oraz reprezentowanie redakcji podczas konferencji i spotkań branżowych.

Nasze wymagania

  • dobry warsztat dziennikarski

  • znajomość specyfiki rynku – budownictwo i architektura;

  • komunikatywność, kreatywność;

  • znajomość języka angielskiego;

  • szukamy osób do pracy na stałe oraz do współpracy - możliwe wszystkie formy zatrudnienia.

O nas

BUILDER to wiodący ogólnopolski magazyn dla budownictwa, architektury i biznesu, będący na rynku od 25 lat. To platforma mediowa integrująca środowiska branży budowlanej, biznesu, finansów i nauki. To czytelna formuła pisma z podziałem na działy: BIZNES, BUDOWNICTWO, BUILDER SCIENCE oraz ARCHITEKTURA&DESIGN.

BUILDER to również liczne projekty własne z ugruntowaną pozycją w środowisku, m.in. konkursy - Laury Buildera, Budowlana Firma Roku, Polski Herkules, TOPBuilder, Builder SuperPower, kampania „Lato Jakości”, a także program edukacyjny Builder For The Future, w ramach którego organizowane są ogólnopolskie konkursy – Konkurs dla Młodych Architektów i Konkurs dla Młodych Inżynierów Budownictwa.