Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Redaktor - Dziennikarz

MPG MEDIA sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Koszykowa 24

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pisanie artykułów,

  • samodzielne wyszukiwanie tematów,

  • kontrola poprawności materiałów do publikacji na portalu/portalach,

  • śledzenie wydarzeń w Warszawie i okolicach,

  • opieka nad portalami,

  • tworzenie treści w mediach społecznościowych.

Nasze wymagania

  • ma lekkie pióro,

  • posługuje się poprawną polszczyzną,

  • dobrze się czuje w pisaniu na tematy bieżące,

  • nie obawia się pracy pod presją,

  • zna podstawy zasad Seo,

  • dobrze porusza się w mediach społecznościowych,

  • wykazuje się organizacją pracy, samodzielnością i umiejętnością pracy w zespole.

To oferujemy

  • pracę w największej firmie mediów lokalnych w Warszawie,

  • dobrą atmosferę i zgrany zespół,

  • dużą samodzielność,

  • pracę hybrydową,

  • umowę zlecenie lub B2B.

O nas

Zarządzamy kilkunastoma portalami, których odbiorcami są w głównej mierze mieszkańcy Warszawy i okolic. W poszczególnych dzielnicach stolicy mamy oddzielny portal. Aktualnie około 1.000.000 odsłon miesięcznie.

Nasi użytkownicy są bardzo mocno zaangażowani w życie lokalnych społeczności. Co więcej, są aktywni w internecie, chętnie podejmują dyskusje, komentują, testują produkty lub usługi.

Są to osoby stale poszukujący aktualnych informacji, o tym co dzieje się w ich najbliżej okolicy. Dzięki naszym portalom wiedzą, gdzie warto pójść coś zjeść, kupić, skorzystać z usługi.