Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Redaktor - Ekspert ds. komunikacji

Konfederacja LewiatanO firmie

  • Zbyszka Cybulskiego 3
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista

Konfederacja Lewiatan

Zbyszka Cybulskiego 3

Warszawa

wiodąca, reprezentatywna organizacja biznesu w Polsce,

w związku z dynamicznych rozwojem Zespołu Komunikacji
poszukuje kandydatki lub kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za tworzenie angażujących treści dla mediów i social mediów oraz prowadzenie projektów komunikacyjnych, w dużej mierze związanych z aktywnością w sieci.

Wiodącymi zadaniami będą:

  • przygotowywanie materiałów merytorycznych (m.in. dla mediów, tez, briefów, raportów, infografik) związanych z aktualnymi tematami gospodarczymi, społecznymi i politycznymi,
  • rozwijanie treści wykorzystywanych na stronie internetowej oraz w social mediach,
  • budowanie i rozwijanie relacji z mediami,
  • kompleksowe prowadzenie własnych projektów komunikacyjnych (m.in. budowanie koncepcji, budżetowanie, wybór wykonawców, partnerów),
  • obsługa narzędzi wykorzystywanych w działaniach komunikacyjnych (m.in. systemy mailingowe, proste programy graficzne, narzędzia analityczne, planowanie kampanii),
  • zaangażowanie w bieżące prace departamentu komunikacji.

Wymagania.

Poszukujemy osoby, która potrafi samodzielnie przygotować ciekawy materiał (typu informacja prasowa/miniartykuł) poświęcony tematyce gospodarczej. Wymagamy znajomości dziennikarstwa internetowego oraz doświadczenia w prowadzeniu projektów.

Wiodące wymagania to:

  • doświadczenie, najlepiej redaktorskie/dziennikarskie, w pisaniu tekstów o tematyce gospodarczej, politycznej, społecznej,
  • bardzo dobra orientacja w dziennikarstwie internetowym i komunikacji elektronicznej (SEO, budowanie zasięgów, analityka, rozwój social mediów),
  • dobra orientacja w bieżącej tematyce gospodarczej, społecznej i politycznej, umiejętność samodzielnego formułowania komunikatów z tego zakresu oraz współpracy z ekspertami przy tematach specjalistycznych, zrozumienie potrzeb komunikacyjnych mediów, liderów opinii i klientów biznesowych,
  • duża samodzielność, zdolność do pracy pod presją czasu, elastyczność, kreatywność i otwartość w myśleniu, dyspozycyjność,
  • dobra znajomość języka angielskiego (współpraca z klientem anglojęzycznym),
  • zaangażowanie, chęć do działania, rozwoju i budowania relacji.

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie we współpracy z mediami i własne relacje w świecie mediów,
  • doświadczenie w samodzielnej realizacji zadań z zakresu komunikacji (m.in. własne projekty, programy, kampanie), doświadczenie w wyborze i współpracy z podwykonawcami (m.in. social media, poligrafia, eventy, BTL, agencje reklamowe, domy mediowe).

Oferujemy:

  • świetną atmosferę pracy w niepowtarzalnym zespole i miejscu, wysoką kulturę organizacyjną,
  • bardzo ciekawe wyzwania zawodowe, współpracę z wiodącymi firmami z wielu branż, szerokie możliwości rozwoju, duże możliwości rozwoju,
  • pakiet opieki medycznej,
  • dostęp do szkoleń i know-how,
  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej organizacji biznesowej.

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego, który nie będzie napisany według wzoru
(maksymalnie 1500 znaków).

Gwarantujemy absolutną dyskrecję.
Aplikacje trafią bezpośrednio do dyrektora departamentu komunikacji
i bez zgody kandydata nie zostaną przekazane dalej.

Ogłoszenie archiwalne