Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Redaktor inicjujący

WYDAWNICTWO ZIELONA SOWA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 13 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Wydawnictwo Zielona Sowa, specjalizujące się w wydawaniu książek dla dzieci i młodzieży, poszukuje redaktora inicjującego, który będzie kreował, inicjował nowe tytuły i serie wydawnicze oraz weźmie pod swoje skrzydła różnorodne publikacje: książki edukacyjne, kolorowanki, beletrystykę dla młodszych i starszych, książki autorskie itd.

Nasze wymagania

  • samodzielność i odpowiedzialność w prowadzeniu i realizowaniu projektów,

  • inicjowanie nowych tytułów i nowych serii wydawniczych,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • zarządzanie projektami wydawniczymi na wszystkich etapach,

  • opracowywanie koncepcji książek,

  • kontakty z licencjodawcami, autorami, agentami, ilustratorami,

  • udział w targach branżowych,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • negocjowanie warunków umów wydawniczych,

  • pasja, kreatywność, otwartość na nowe rozwiązania,

  • dobra organizacja pracy własnej oraz współpracowników,

  • dobra umiejętność obsługi komputera i pakietu Microsoft Office.

To oferujemy

  • pracę przy bardzo różnorodnych projektach,

  • dobrą atmosferę pracy,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • umowę o pracę.