Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Redaktor Interaktywnych Treści Edukacyjnych

Learnetic SA

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • praca z wykorzystaniem narzędzi IT,

  • opracowanie cyfrowych, multimedialnych materiałów dostosowanych do różnych etapów edukacyjnych na podstawie gotowych scenariuszy lub podręczników,

  • modyfikacja i adaptacja istniejących treści edukacyjnych,

  • składanie oraz nanoszenie poprawek na cyfrowych materiałach dydaktycznych przy pomocy specjalistycznych narzędzi edytorskich,

  • współpraca z zespołem redaktorów, autorami, zespołem grafików,

  • kontrola jakości wynikowych materiałów.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego,

  • dobra znajomość obsługi komputera,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność i terminowość wykonywania prac,

  • mile widziane wykształcenie wyższe w zakresie filologii angielskiej,

  • mile widziana praktyka w realizacji edukacyjnych projektów wydawniczych, drukowanych lub interaktywnych.

To oferujemy

  • ciekawą, twórczą pracę w nowoczesnej firmie działającej na rynku międzynarodowym,

  • kontakt z najnowszymi technologiami,

  • możliwość rozwoju, w tym szkolenia z obszaru technologii cyfrowych w edukacji,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze etatu,

  • motywujące wynagrodzenie.

O nas

Learnetic S.A. to polska firma zajmująca się tworzeniem technologii i rozwiązań wspierających edukację. Nasze produkty, takie jak platformy, narzędzia do tworzenia zasobów i materiały interaktywne używane są przez wydawnictwa, uczniów i nauczycieli w kilkudziesięciu krajach na całym świecie.