Logo Pracuj.pl

Redaktor Internetowy – specjalista ds. content marketingu

Ubezpieczenia Rankomat Sp. z o.o. Sp. kO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie artykułów na potrzeby serwisów należących do grupy,
  • koordynowanie procesu zamawiania treści u redaktorów zewnętrznych,
  • współpraca z zespołem redakcji i marketingu,
  • współpraca z grafikiem\agencją kreatywną w celu tworzenia infografik do artykułów,
  • praca przy użyciu narzędzi internetowych (np. GA, SentiOne),
  • raportowanie wyników do Content Marketing Managera,
  • współtworzenie i realizowanie strategii marketingowej dla mediów społecznościowych.

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w tworzeniu treści internetowych,
  • podstawowa znajomość SEO,
  • kreatywność,
  • dyspozycyjność,
  • otwartość na zmiany,
  • elastyczność,
  • mile widziana: znajomości tematyki ubezpieczeń życiowych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B - do wyboru,
  • ciągły rozwój swoich umiejętności zawodowych,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • udział w rozwoju nowych standardów i innowacyjnych rozwiązań
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, pakietu sportowego,
  • miłą, nieformalną atmosferę pracy,
  • brak barier i korporacyjnych procedur,
  • komfortowe i elastyczne warunki pracy,
  • możliwość awansu,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość pracy zdalnej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej

Ubezpieczenia Rankomat Sp. z o.o. Sp. k

Rankomat.pl to największa w Polsce porównywarka internetowa, która od 12 lat pomaga klientom porównać i kupić najlepsze ubezpieczenia samochodu, nieruchomości, podróży oraz na życie. Każdego dnia dostarczamy naszym Klientom sprawdzoną wiedzę dotyczącą również kredytów, pożyczek, kont bankowych, lokat oraz ofert GSM. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy o globalnym zasięgu, która prowadzi porównywarki ubezpieczeniowe i finansowe między innymi w Polsce, Czechach, na Słowacji, w Szwecji, Norwegii, Finlandii czy Hiszpanii.

Opis oferty

Praca w “młodym i dynamicznym zespole” to dla Ciebie za mało? Masz dość marketingowej ściemy i zbyt wysokich cen? Dołącz do ekipy Rankomat i wspieraj klientów z całej Polski! W naszym zespole każdego dnia będziesz udowadniać, że temat ubezpieczeń życiowych nie musi być trudny, nudny ani czasochłonny.

Jeśli

lubisz wyjaśniać trudne rzeczy w prosty sposób,

masz lekkie pióro,

jesteś kreatywny,

lubisz zdobywać nową wiedzę,

z pewnością sprawdzisz się na stanowisku: Redaktora Internetowego - specjalisty ds. content marketingu

Redaktor Internetowy – specjalista ds. content marketingu, Kraków