Oferta pracy

redaktor/ka językowy/a / koordynator/ka

Dom Wydawniczy Znak

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja prac nad tworzeniem książki (od adiustacji tekstu do przekazania plików do druku)

  • współpraca z podwykonawcami i ocena jakości prac zlecanych na zewnątrz

  • rewizja językowo-techniczna książek przed drukiem

  • korekta okładek i krótkich tekstów marketingowych

  • ocena jakości i redakcji tekstów skierowanych do dzieci

Nasze wymagania

  • ukończone studia humanistyczne (m in. polonistyczne, edytorskie i/lub kursy specjalistyczne przygotowujące do pracy w wydawnictwie)

  • doświadczenie w koordynacji prac nad tworzeniem książki (szczególnie książki dla dzieci)

  • umiejętność obsługi Adobe Photoshop

  • znajomość języków obcych

To oferujemy

  • stałą pracę w renomowanym wydawnictwie z ponad 60-letnią tradycją

  • pracę z doświadczonym i zgranym zespołem

  • pracę stacjonarną w siedzibie wydawnictwa

  • możliwe różne formy zatrudnienia

  • pakiet socjalny

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • karta lunchpass

Masz wyczucie języka i lubisz eksperymentować słowami?

Znasz literaturę dziecięcą i jest dla ciebie przyjemnym wyzwaniem pisanie tekstów dla najtrudniejszego odbiorcy książek, czyli dla dzieci?

Wiesz co to quidditch, kim jest Wundermistrz i jakiego koloru jest krzesło wykonane z Magicznego Drzewa?

A do tego sprawa ci frajdę praca w zespole, organizacja i usprawnianie procesu?

Zapraszamy do działu językowego Znaku Emotikon!

Przewiń do profilu firmy