Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Redaktor/ka mieszkanie.pl

Mieszkanie.pl

Jana i Jędrzeja Śniadeckich 10

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pisanie artykułów zgodnie z wytycznymi SEO do serwisu Mieszkanie.pl

  • Research trendujących fraz i projektowanie tematów SEO

  • Znajomość serwisów tj. bloomberg, reuters, ISBnews

  • Nagrania głosowe komentujące autorskie artykuły

Nasze wymagania

  • Minimum 1 roku doświadczenia zawodowego

  • Gotowości do szybkiego podjęcia pracy (max. 1 msc)

  • Lekkie pióro (treści kierujemy do odbiorcy indywidualnego, z całej Polski)

  • Zainteresowanie branżą nieruchomości

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Wysokiego poziom motywacji do pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie działalności gospodarczej (B2B)

  • Czas trwania – współpraca długofalowa

  • Lokalizacja w centrum Warszawy, przy Pl. Konstytucji

  • Możliwość pracy w biurze/zamiennie zdalnej

  • Nieformalna atmosfera pracy

  • Opieka zdrowotna (Enel-Med)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

Jakie sprzęty domowe pomagają chronić środowisko?

Czy pasieki na dachach w mieście mają sens?

Jak uczyć dzieci o ekologii?

Czy aplikacje do oceny jakości powietrza chronią środowisko?

Znasz odpowiedzi na te pytania i z chęcią zmierzysz się z kolejnymi?

Budujemy nowy serwis opisujący branżę nieruchomości. Poszukujemy Redaktora/ki do pracy nad artykułami w obszarze newsów.

Przewiń do profilu firmy