Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Redaktor/ka online

Wydawnictwo Te-Jot Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Antoniego Malczewskiego 19

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i publikowanie treści (tekstów i zdjęć) w serwisach internetowych

  • pisanie artykułów zgodnie z zasadami SEO

  • wyszukiwanie ciekawych tematów

  • promocja tekstów w social mediach

  • współpraca z działem reklamy przy tworzeniu materiałów sponsorowanych

Nasze wymagania

  • jeśli lubisz pisać i masz lekkie pióro - czekamy na Ciebie

  • powinnaś/powinieneś mieć doświadczenie w pisaniu i pozycjonowaniu tekstów pod SEO

  • ważne jest tzw. oko do zdjęć, trzeba dostrzec, które zdjęcia są dobre

  • cenimy sobie wyczucie proreklamowe, znajomość aktualnych trendów

To oferujemy

  • Pracę online w fajnym, wspierającym zespole, dającą możliwość wdrażania własnych pomysłów.

    O nas

    Wydawnictwo Te-Jot jest wydawcą magazynów wnętrzarskich WERANDA i WERANDA COUNTRY, a także miesięcznika WRÓŻKA i tygodnika astrologicznego GWIAZDY MÓWIĄ. Serwisy internetowe wydawnictwa to: weranda.pl, werandacountry.pl, werandaweekend.pl, wrozka.com.pl, astromagia.pl.