Oferta pracy

Redaktor/ka

Adecco Poland Sp. z o.o.

10 50011 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Redaktor/ka

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie kontroli językowej dokumentów lub tekstów (sprawdzanie błędów ortograficznych, interpunkcyjnych, literówek lub nieprawidłowego użycia regionalnego języka angielskiego);

  • sprawdzenie dokumentów/tekstów pod kątem zgodności z konwencjami i terminologią firmy;

  • Edycja dokumentów/tekstów w celu poprawy ogólnej jakości;

  • dokonywanie przeglądu dokumentów pod kątem zgodności z korporacyjną tożsamością wizualną firmy;

  • Pomoc w przygotowaniu niektórych dokumentów (komunikacja, treści internetowe, notatki informacyjne, raporty, wytyczne itp.);

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: filologia angielska, językoznawstwo

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość programu MS Office

Mile widziane

  • Znajomość języków obcych

Pracodawca oferuje

  • Pracę w centrum Warszawy

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy