Redaktor

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-05-13
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2019-06-12)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Portal Tatrzański sp. z o.o., wydawca największego polskiego portalu internetowego o tematyce tatrzańskiej poszukuje osoby na stanowisko

    Redaktor
    Miejsce pracy: Kraków

    Wymagania:

    • sprawne posługiwanie się językiem polskim, zdolności redaktorskie
    • podstawowa wiedza na temat Tatr i turystyki górskiej
    • dyspozycyjność 30 h tygodniowo lub większa
    • komunikatywność, sumienność, punktualność
    • mile widziane: status studenta

    Zadania:

    • redagowanie artykułów na Portal Tatrzański
    • prowadzenie stron w serwisach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram)
    • redagowanie treści reklamowych
    • copywriting
    • sporadycznie reporterska praca terenowa na Podhalu
    • inne prace redakcyjne w miarę potrzeb

    Zalety:

    • stabilna, spokojna praca w biurze w centrum Krakowa, w miłej atmosferze
    • możliwość pracy dla dużego portalu, z kilkusettysięcznym gronem Czytelników
    • uczciwe, terminowe wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju w strukturze firmy i uzyskania stałego zatrudnienia także po ukończeniu studiów

    Osoby zainteresowane ofertę prosimy o przesłanie za pomocą przycisku aplikuj następujących materiałów:

    a) Curriculum Vitae
    b) krótki tekst (ok. 1000 m) własnego autorstwa o tematyce górskiej - wymóg konieczny
    c) Zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji

    Uwaga! Aplikacje zawierające CV bez tekstu będą odrzucane! Nie ma możliwości pracy zdalnej!

    Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie.
    bottom