Oferta pracy

Redaktor Lifestyle

Agora S.A.O firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie serwisów lifestyle'owych należących do portalu Gazeta.pl,

  • pisanie i redagowanie treści o tematyce lifestyle'owej,

  • wyszukiwanie tematów newsowych i lifestyle'owych,

  • prowadzenie profili w social media (Facebook, Instagram),

  • przygotowywanie pogłębionych tekstów z wypowiedziami ekspertów, przeprowadzanie wywiadów,

  • redagowanie newsów pod SEO,

  • wsparcie redakcji w codziennej pracy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w redakcji, najlepiej w redakcji lifestyle'owej,

  • potrafisz sprawnie pisać i redagować artykuły,

  • wiesz, co to jest SEO,

  • sprawnie poruszasz się w środowisku internetowym,

  • znasz media społecznościowe i z łatwością znajdujesz tam informacje,

  • jesteś osobą kreatywną i multizadaniową,

  • lubisz się uczyć oraz szukać nowych rozwiązań,

  • interesujesz się wydarzeniami społecznymi, jak i lżejszymi tematami: urodą, modą, szeroko pojętym lifestylem,

  • jesteś osobą otwartą, planującą i organizującą swoją pracę.

To oferujemy

  • elastyczny model pracy - to Ty wybierasz czy chcesz pracować zdalnie czy w redakcji,

  • współpracę w oparciu o umowę cywilnoprawną,

  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej w atrakcyjnej cenie,

  • dostęp do pakietu benefitów (karta Multisport, zniżki na nasze produkty: książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów oraz na bilety do kina i teatru),

  • możliwość współtworzenia znanego serwisu o dużym zasięgu,

  • interesującą, pełną wyzwań pracę w zgranym, pełnym pasji zespole,

  • przyjazną przestrzeń biurową do Twojej dyspozycji, przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie - w budynku znajduje się kawiarnia, stołówka, siłownia, sauna, basen oraz parking dla rowerów.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Agora S.A.

Grupa Gazeta.pl jest w czołówce największych polskich portali internetowych, a jej serwisy należą do wiodących w swoich kategoriach tematycznych. Prezentują użytkownikom różnorodne treści, m.in. artykuły oraz autorskie materiały wideo, dostępne także poprzez aplikacje na urządzeniach mobilnych. Sport.pl, Next.Gazeta.pl, Weekend.Gazeta.pl, Moto.pl, Kobieta.Gazeta.pl, Haps.pl, eDziecko.pl oraz Avanti24.pl, to tylko niektóre z naszych serwisów.

W całej Agorze mamy ponad 100 serwisów internetowych, 20 aplikacji mobilnych, 10 tytułów prasowych, 4 stacje radiowe, 50 nowoczesnych kin oraz tysiące nośników outdoorowych.

Dołącz do naszego zespołu i wspieraj razem z nami największe marki w kraju!

Przewiń do profilu firmy

Drodzy kandydaci, w trosce o Wasze zdrowie oraz zdrowie naszych pracowników wprowadziliśmy zmianę w przebiegu wszystkich procesów rekrutacyjnych. Spotkania rekrutacyjne odbywają się online za pomocą aplikacji Teams.