Oferta pracy

Redaktor Materiałów Edukacyjnych

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o.sp.k.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Osiedle Teatralne 9A

Nowa Huta

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • udział w organizowaniu pracy nad treściami, w których jesteś ekspertem (matematyka/fizyka, język polski/historia, biologia/chemia)

  • współpraca z zewnętrznymi agencjami copywriterskimi, indywidualnymi copywriterami i autorami treści edukacyjnych

  • monitorowanie postępów prac nad tworzeniem materiałów

  • sprawdzanie jakości i poprawności dostarczanych treści

  • tworzenie treści edukacyjnych z danej dziedziny w której jesteś ekspertem (przedmioty humanistyczne, przyrodnicze, ścisłe)

  • publikacja materiałów w internetowym serwisie edukacyjnym

  • współpraca z product managerami, dziennikarzami i innymi działami w firmie

  • wspieranie realizacji celów zasięgowych

  • monitorowanie działań konkurencji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy nauczyciela/korepetytora lub w sektorze edukacji

  • wykształcenie kierunkowe lub status studenta na kierunku: filologia polska, historia, matematyka, fizyka, chemia, biologia, geografia

  • dobra orientacja w podstawie programowej i umiejętność rozwiązywania zadań z różnych dziedzin przedmiotu, w którym się specjalizujesz w zakresie szkoły podstawowej oraz średniej

  • bardzo dobra organizacja własnej pracy oraz dokładność

  • umiejętność pracy w zespole, a jednocześnie samodzielność w działaniu

Mile widziane

  • umiejętność sprawnego rozwiązywania pojawiających się problemów

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne - bo to ważne przy współpracy z innymi działami w firmie, agencjami i copywriterami

  • doświadczenie w korzystaniu z SharePoint, MS Team

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w ramach dużej grupy medialnej

  • pracę w jednej z największych w Polsce firm działających wyłącznie w Internecie z ponad 20 mln zasięgiem użytkowników i setkami różnych serwisów oraz usług

  • pracę w profesjonalnym zespole w firmie o otwartej, luźnej i niekorporacyjnej kulturze pracy

  • pracę w modelu stacjonarnym lub hybrydowym w zależności od bieżących potrzeb i własnych preferencji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Grupa Interia jest czołowym graczem na polskim rynku mediów nowej generacji. Co miesiąc blisko 20 mln osób korzysta z dostępu do najświeższych informacji, ciekawostek i rozrywki oraz z najlepszego sposobu komunikowania się ze światem. Od lipca 2020 roku działamy w ramach grupy Cyfrowy Polsat, lidera rynku mediów i telekomunikacji w Polsce, co stawia przed nami jeszcze większe i ekscytujące wyzwania.

Przewiń do profilu firmy