Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Redaktor

LPT Group Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • redakcja i korekta treści medycznych, praca z CMS, wsparcie działu marketingu w kreowaniu kampanii marketingowych oraz tworzeniu treści promocyjnych (mailingi, social media),

  • odpowiedzialność za publikacje od strony językowej i technicznej, a także ich statystyki,

  • wyszukiwanie wartościowych pomysłów na jakościowy kontent angażujący lekarzy,

  • prace koncepcyjne związane z rozwojem funkcjonalności platformy (od pomysłu/potrzeby poprzez testy i dostarczenie produktu końcowego) – tu współpraca z: programistami, grafikami, osobami odpowiedzialnymi za marketing oraz budowanie świadomości marki,

  • wspieranie działu sprzedaży w tworzeniu i modyfikowaniu oferty wydawniczej dla klienta biznesowego,

  • udział w cyklicznych spotkaniach redakcji, współpraca z wewnętrznym działem redakcyjno-koncepcyjnym i redaktorami medycznymi (lekarzami) – odbiór tematyki, konsultacje,

  • bieżąca weryfikacja oferty wydawniczej poprzez: ankiety, sondy, dialog z rynkiem oraz medykami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: filologia polska, dziennikarstwo),

  • minimum 3–5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość zasad pisowni i norm gramatycznych j. polskiego,

  • kreatywność językowa,

  • swobodne posługiwanie się terminologią medyczną,

  • umiejętność zarządzania kilkoma realizacjami jednocześnie,

  • dokładność, staranność, dbałość o szczegóły, umiejętność dobrej organizacji pracy,

  • komunikatywność, otwartość, łatwość w nawiązywaniu relacji międzyludzkich.

To oferujemy

  • narzędzia niezbędne do pracy – laptop, telefon, materiały biurowe,

  • onboarding, podczas którego poznasz cały Zespół i spojrzysz na nasze cele z szerszej perspektywy – wierzymy, że takie rozwiązanie pozwoli Ci lepiej zrozumieć naszą kulturę organizacyjną,

  • szansę na szybki rozwój, a także dostęp do szkoleń,

  • wsparcie doświadczonego Zespołu,

  • możliwość wkładu w innowacyjne projekty,

  • dostęp do nowoczesnych technologii,

  • pracę w młodym Zespole, który wie, że poza obowiązkami w życiu chodzi o coś więcej,

  • możliwość pracy zdalnej po okresie szkoleniowym,

  • atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do posiadanego doświadczenia i wkładu w rozwój platformy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • gry wideo w pracy

Jesteśmy agencją pharmamarketingową z własną platformą edukacyjną Net4Doctor. Rozwijamy ją, badając potrzeby lekarzy oraz prowadząc systematyczny dialog z rynkiem farmaceutycznym.

• Chcesz mieć satysfakcję z pracy nad jej rozwojem?

• Swoje projekty możesz zawsze podpisać słowami, takimi jak jakość i dbałość o szczegóły?

• Kreatywne podejście do języka oraz umiejętność korzystania z jego możliwości to Twoje drugie imię?

• Dociekliwość, pomysłowość, ciągła chęć ulepszania zastanej rzeczywistości wpisują się w Twój standard pracy?

• Satysfakcja oznacza dla Ciebie spełnienie zawodowe i realny wpływ na edukację medyczną jutra?

Jeżeli na większość pytań padła odpowiedź „Tak”, jesteś osobą dobrze zorganizowaną, która za swoje największe atuty uważa skrupulatność i zaangażowanie w powierzoną pracę, z łatwością diagnozujesz otaczającą Cię rzeczywistość oraz umiesz zarządzać priorytetami, to szukamy właśnie Ciebie!

Praca z nami to możliwość udziału w tworzeniu jakościowej platformy edukacyjnej przyszłości, a także szansa na współpracę z: Medical Content Managerami, lekarzami wielu specjalizacji, Project Managerami największych koncernów farmaceutycznych na świecie, zespołem grafików oraz programistów. Możesz mieć ostatnie słowo! 😉

Przewiń do profilu firmy