Oferta pracy

nr ref. RMO/LEG/05/2020
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Redaktor Merytoryczny Bazy Orzecznictwa

C.H.BeckO firmie

  • Bonifraterska 17, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 27 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa zlecenie
  • specjalista (Mid / Regular)

C.H.Beck

Bonifraterska 17

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie redakcyjne orzeczeń sądowych oraz rozstrzygnięć organów administracji

Nasze wymagania

  • ukończone studia prawnicze

  • znajomość Systemów Informacji Prawnej

  • odpowiedzialność i terminowość w zakresie powierzonych zadań

  • sumienność oraz dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy cywilnoprawnej

  • pracę zdalną

  • elastyczny czas pracy z możliwością indywidualnego ustalenia godzin pracy

  • dostęp do Systemu Informacji Prawnej „Legalis” w trakcie trwania współpracy

  • wsparcie merytoryczne oraz niezbędne narzędzia pracy

  • pracę w zgranym zespole, posiadającym wieloletnie doświadczenie i chętnie dzielącym się wiedzą

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • inicjatywy dobroczynne

C.H.Beck

C.H.Beck jest wiodącym dostawcą kompleksowej informacji prawnej dla kancelarii prawnych, największych firm i urzędów na terenie całej Polski. Naszym Klientom oferujemy System Informacji Prawnej Legalis, nowoczesne rozwiązanie informatyczne, wspomagające proces stosowania prawa.

Przewiń do profilu firmy