Ta oferta pracy jest nieaktualna od 284 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Redaktor nabywający - Menedżer projektu

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Społeczny Instytut Wydawniczy Znak Sp. z o.o.

    Chcesz decydować o tym, co znajdzie się na szczytach list bestsellerów?

    Chcesz kreować nowe trendy i mieć wpływ na to, co czytają Polacy?

    Chcesz jako pierwszy czytać najważniejsze książki, jakie ukazują się na świecie?

    Poszukujemy kandydata na stanowisko redaktor nabywający/menadżer projektu. Zależy nam na dynamicznych, otwartych na wyzwania i zaangażowanych współpracownikach, którzy chcą tworzyć ofertę lidera branży wydawniczej – Wydawnictwa Znak.

    Lokalizacja pracy: Kraków

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie

    Obowiązki pracownika:

    • nabywanie praw autorskich do publikacji zagranicznych i polskich
    • śledzenie, przewidywanie i kreowanie trendów wydawniczych
    • planowanie i kontrola budżetów projektów wydawniczych
    • koordynowanie prac nad kilkoma projektami równocześnie
    • utrzymywanie trwałych relacji z autorami i agentami literackimi

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego humanistycznego (preferowana filologia angielska)
    • biegłej znajomości języka angielskiego oraz znajomości drugiego języka obcego przynajmniej w stopniu średniozaawansowanym
    • mile widziane doświadczenie zawodowe, niekoniecznie w branży wydawniczej
    • zainteresowania popkulturą (literaturą popularną, kinem, telewizją, nowymi mediami etc.)
    • zaangażowania w realizację powierzonych zadań oraz kreatywności w opracowywaniu nowych projektów
    • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu
    • znakomitej organizacji pracy

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pakiet świadczeń socjalnych
    • pakiet benefitów
    • możliwość zdobycia doświadczenia w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    Zainteresowanych zapraszamy do przesłania CV wraz z tekstem recenzji własnego autorstwa. Recenzja powinna dotyczyć wybranej nowości wydawniczej.

    Ogłoszenie jest ważne do dnia 31.08.2017.

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).