Oferta pracy

Redaktor nabywający / Redaktorka nabywająca

Dom Wydawniczy Znak

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • nabywanie praw do książek;

  • wymyślanie nowych książek;

  • organizacja prac związanych z realizacją procesu wydawniczego;

  • koordynacja prac nad wieloma projektami jednocześnie;

  • współpraca z autorami, agentami literackimi, grafikami;

  • kontrola budżetów, kalkulowanie i negocjowanie projektów;

  • współpraca z działem promocji, działam handlowym i innymi działami firmy;

  • śledzenie, przewidywanie i kreowanie trendów wydawniczych.

Nasze wymagania

  • kreatywność, odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie;

  • znajomość rynku książki, najnowszych trendów i zjawisk czytelniczych;

  • doskonała znajomość popkultury;

  • zdolności negocjacyjne i ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne;

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • umiejętność pracy zespołowej;

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem);

  • doświadczenie zawodowe, mile widziane w branży wydawniczej.

To oferujemy

  • możliwość współtworzenia oferty wydawniczej jednego z najbardziej szanowanych wydawnictw w Polsce

  • zatrudnienie w zgranym zespole na samodzielnym stanowisku;

  • przestrzeń do realizacji autorskich projektów;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

  • dostęp do szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych;

  • dostęp do najciekawszych książek z całego świata;

  • pracę z topowymi Autorkami i Autorami.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • karta lunchpass

Wymagane dokumenty aplikacyjne

  • CV;

  • krótka recenzja ostatnio przeczytanej książki.

Chcesz decydować o tym, co znajdzie się na szczytach list bestsellerów?

Chcesz kreować nowe trendy i mieć wpływ na to, co czytają Polacy?

Chcesz jako pierwszy czytać najważniejsze książki, jakie ukazują się na świecie?

Pracuj z nami!

Znak to grupa wydawnicza umiejętnie łącząca działalność w obszarze kultury z biznesowym podejściem. Tworzą ją m.in.: wydawnictwa zajmujące pozycję branżowego lidera, księgarnie e-commerce, najważniejszy portal społecznościowy poświęcony książkom.

Przewiń do profilu firmy