Oferta pracy

Redaktor naczelny

Cavatina GW Sp. z o.o.

  • Kraków, małopolskie

  • ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego Partnera poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie wartościowych tekstów, analiz
  • poszukiwanie odpowiedzi na konkretne pytania
  • redagowanie tekstów wyłącznie w języku angielskim
  • nawiązywanie kontaktów oraz relacji i reprezentowanie redakcji
  • terminowa realizacja zleconych zadań

Wymagania:

  • poziom znajomości języka angielskiego to minimum C2
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • umiejętność interdyscyplinarnego myślenia
  • pogłębione i szerokie spojrzenia na świat
  • doświadczenie zawodowe jako redaktor
  • umiejętność sprawnego pisania i redagowania tekstów, zwłaszcza pod presją czasu
  • odpowiedzialność, pracowitość i samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • udział w ambitnym przedsięwzięciu cieszącym się uznaniem branży o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dużą swobodę twórczą i możliwość publikacji tekstów pod własnym nazwiskiem w portalu o wysokiej oglądalności
  • stabilne warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie

Dodatkowym atutem będą próbki tekstów w postaci linków lub załączników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne