Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Redaktor Naczelny - Media Internetowe

TRY CODNET sp. z o.o.O firmie

5 0009 500 brutto / mies.
  • Balicka 95
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

TRY CODNET sp. z o.o.

Balicka 95

Kraków

Jesteśmy firmą z ponad 3 letnim stażem na rynkach : internetowym, e-commerce, fintech i szerokopojętym marketingu.

Krakowski oddział zagranicznej firmy medialnej poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko

Opis stanowiska:

Wraz z naszym zespołem będziesz zarządzał magazynem internetowym o treściach biznesowych oraz finansowych, a także przyczynisz się do komercjalizacji tej platformy. Z naszą pomocą zbudujesz i poprowadzisz zespół redaktorski. W następnej kolejności przyczynisz się do zasięgów i grupy docelowej tego portalu.

Od kandydata oczekujemy:

  • Min 2 lata doświadczenia na tym samym lub podobnym stanowisku
  • Umiejętności i doświadczenia w zarządzaniu i kierowaniu zespołem redakcji w składzie : grafika, copywritera, redaktorów, dziennikarzy i informatyków, a także specjalistów SEO.
  • Potrafi świetnie zaplanować działania na kolejne okresy lub sezon, a także pracę swoich pracowników
  • Posiada wiedzę know-how tj. komercjalizacja platform blogów internetowych, tworzeniu reklam, sprzedaży usług medialnych,
  • Posiada umiejętności w pisaniu treści pod SEO, a także potrafi kontrolować treści publikowane przez pracowników i klientów tego portalu
  • Posługuje się świetnie w języku angielskim na poziomie C1
  • Znajomości ogólnej branży biznesowej, startupowej, krytpowalutowej, tematyki ogólnej nowych technologii oraz finansów
  • Doświadczenia z Google News
  • Umiejętności edytorskiej platformy WordPress
  • Dyspozycyjności, zaangażowania i pasji w budowaniu nowego brandu
  • Minimalnej wiedzy w sektorach: biznesowym, startup, fintech, finanse, ekonomia, blockchain, ai, itp

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie przy dowolnie wybranej formie zatrudnienia
  • Dobre warunki pracy, w tym bezpłatne napoje
  • Bonusy aż do 50% prowizji od zysków po etapie komercjalizacji do podziału wśród pracowników w formie bonusów - co daje nieograniczoną możliwość wynagrodzenia.
  • Po okresie próbnym oferujemy sprzęt niezbędny do pracy w tym telefon i komputer z nieograniczonym dostępem do Internetu.

Ta oferta skierowana jest do osób ambitnych, którzy nigdy nie mówią, że coś jest niemożliwe. Pracując na tym stanowisku masz ogromny wpływ na swoje zarobki w przyszłości. Jeśli więc uważasz, że jesteś gotów podjąć takie wyzwanie -  napisz !

Ogłoszenie archiwalne