Oferta pracy

Redaktor naczelny serwisów biznesowych

Wydawnictwo KobieceO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie pracą zespołu dziennikarzy

  • Odpowiedzialność za treść publikowanych na stronie materiałów

  • Przeprowadzanie wywiadów z przedstawicielami świata biznesu, właścicielami firm i spółek

  • Skuteczność w realizacji powierzonych zadań oraz raportowanie efektów pracy właścicielom firmy

  • Tworzenie autorskich artykułów i opracowywanie materiałów prasowych

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku redaktora naczelnego lub wydawcy serwisu internetowego

  • Szeroka wiedza na temat świata biznesu

  • Doskonała znajomość zasad pisowni języka polskiego

  • Znajomość zasad optymalizacji tekstów pod kątem SEO

  • Umiejętność skutecznej weryfikacji informacji oraz wiarygodności ich źródeł

  • Umiejętność organizacji pracy zespołu i zamiłowanie do pracy z ludźmi

  • Wykształcenie wyższe

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Stabilne warunku zatrudnienia (umowa zlecenie / B2B)

  • Duża samodzielność w wyborze tematów biznesowych

  • Wsparcie w realizacji autorskich projektów

  • Miłą i życzliwą atmosferę

  • Pracę zdalną, a w niedługiej przyszłości również w biurze w Warszawie

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

Wydawnictwo Kobiece

Wydawnictwo Kobiece to wydawnictwo książkowe założone w 2008 roku z miłości do czytelnictwa. Od lat tworzymy zgrany zespół gotowy na podejmowanie nowych wyzwań i oferowanie polskim czytelnikom ciekawych książkowych propozycji.

Pragniemy nieustająco się rozwijać i chcemy wypłynąć na szerokie wody świata biznesu, aby dostarczać odbiorcom nie tylko wyszukane treści książkowe, ale również ambitne i wartościowe informacje biznesowe.

W związku z realizacją nowego projektu poszukujemy redaktora naczelnego serwisów biznesowych.

Przewiń do profilu firmy