Redaktor Naczelny

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-12-04
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2019-01-03)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Connectmedica Sp. z o.o.

    Connectmedica inwestuje w zespól tworzący premium content dla firm w Polsce i zagranicą.

    Nasza wizja to zbudowanie działu Connectmedica Premium Content, który będzie składał się z zespołu TV, medycznego, lifestyle oraz redakcji.

    Poszukujemy doświadczonego redaktora, którego zadaniem będzie zarządzanie całym działem.

    Współpracujemy z dużymi klientami, z wielkim doświadczeniem i ambicjami.

    Szukamy osoby która:

    • ma doświadczenie w zarządzaniu projektami
    • posiada pasje do tworzenia oryginalnego, wysokiej jakości contentu, zarówno w formacie tekstu, ilustracji, jak i video dla kanałów cyfrowych
    • ma ambicje prowadzenia projektów międzynarodowych
    • będzie tworzyć treści zarówno dla szerokiego odbiorcy, jak i specjalisty

    Miejsce pracy: Warszawa
    Twoimi zadaniami w Connectmedica będą...
    • Planowanie działań redakcji, tworzenie wytycznych, zlecenie opracowania materiałów, odbiór materiałów
    • Ocena jakości materiałów, testy antyplagiatowe i informacja zwrotna do redaktorów
    • Zarządzanie zasięgami poprzez aktywne zaangażowanie w tworzenie strategii SEO
    • Kreowanie pomysłów na content z zespołem New Business, uczestniczenie w spotkaniach pre-sale
    • Planowanie i realizacja zadań z zewnętrznymi i wewnętrznymi ilustratorami oraz grafikami
    Aby móc wykonywać zadania efektywnie...
    • Będziesz współpracować z największymi klientami z branży farmaceutycznej i medycznej
    • Masz szansę rozwijać się przy międzynarodowych projektach
    • Stworzysz własny zespół i będziesz mieć dużą samodzielność w wykonywaniu zadań
    • Będziesz kreować premium content dla dużych firm
    • Gwarantujemy elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
    • Nie wymagamy dostępności na pełen etat, jest to praca projektowa
    Od optymalnego kandydata oczekujemy...
    • Minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Doświadczenia w koordynowaniu prac redaktorów
    • Umiejętność korzystania z narzędzi internetowych takich jak Google Analytics
    • Doświadczenia w branży SEO
    • Znajomości rynków mediów internetowych
    • Zainteresowania tematyką związaną ze zdrowiem oraz medycyną
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
    • Kreatywności i dokładności

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.