Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Redaktor naczelny - Wydawca serwisów edukacyjnych

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 21.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Stanowisko: Redaktor naczelny - Wydawca serwisów edukacyjnych
    Jesteś gotów zarządzać pracą redakcji i organizować proces wydawniczy od momentu opracowania koncepcji wydawniczej, poprzez stworzenie materiału i jego emisję na stronie, następnie analizę i optymalizację efektów publikacji?
    Koniecznie sprawdź naszą ofertę pracy na stanowisku Redaktora naczelnego/Wydawcy serwisów edukacyjnych.
    Dołącz do zespołu pasjonatów realizujących internetowe programy edukacyjne dla lekarzy z wykorzystaniem najnowszych technologii. Współpracujemy z firmami farmaceutycznymi oraz lekarzami skupionymi wokół towarzystw lekarskich.

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w redakcji czasopism lub serwisów internetowych o tematyce medycznej (min. 2 lata),
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
    • doświadczenie we współpracy z autorami,
    • umiejętność redagowania tytułów i treści opisowych do publikacji, umożliwiających lepsze dotarcie do czytelnika,
    • znajomość narzędzi SEO/SEM,
    • znajomość języka angielskiego (min. B1),
    • czynne prawo jazdy kat. B,
    • wysokie umiejętności językowe (łatwość w formułowaniu myśli, znajomość zasad ortografii i interpunkcji),
    • ogólna wiedza na temat rynku farmaceutycznego i medycyny.

    Zakres obowiązków:

    • badanie i analiza potrzeb lekarzy, następnie opracowywanie na ich podstawie koncepcji projektów edukacyjnych z różnych obszarów terapeutycznych,
    • zarządzanie zespołem redakcyjnym, opracowywanie harmonogramów publikacji i nadzór nad pracą project managerów w celu przestrzegania zaplanowanych terminów realizacji prac,
    • obsługa projektów edukacyjnych i zarządzanie relacjami z autorami (zapraszanie do projektów, przekazywanie wytycznych, zawieranie umów, egzekucja realizacji przedmiotu umowy przez autora, odbiór prac i sprawdzanie poprawności),
    • aktualizacja treści na stronach internetowych przez system CMS,
    • prowadzenie działań promocyjnych publikacji, analiza ich efektywności i optymalizacja działań w celu osiągnięcia zaplanowanego wyniku,
    • współpraca z zespołem projektowym (account manager, project manager, grafik, programista).

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie wprost proporcjonalne do zaangażowania i wyników kandydata,
    • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop,
    • realizację projektów dla TOP 10 koncernów farmaceutycznych na świecie, udział w szkoleniach branżowych i wsparcie doświadczonego zespołu,
    • możliwość budowania relacji ze środowiskiem medycznym,
    • stałą pracę w młodym zespole, który wie, że poza pracą w życiu trzeba realizować własne pasje.
    Wyślij swoje CV i LM za pomocą przycisku aplikowania wprowadzając w tytule wiadomości tekst: Redaktor naczelny - Wydawca serwisów edukacyjnych, a z pewnością skontaktujemy się z Tobą! Dziękujemy.
    bottom