Oferta pracy

Redaktor - naszemiasto.pl

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie materiałów redakcyjnych na temat bieżących informacji dotyczących Płocka i okolicy

  • publikowanie materiałów dziennikarskich w serwisie online oraz na kanałach w social media

  • odpowiedzialność za wysoką jakość merytoryczną i edytorską publikowanych artykułów

  • generowanie tematów oraz pomysłów na nowe treści

  • optymalizacja SEO

  • analizowanie wyników i optymalizacja działań zwiększających zasięgi czytelnicze

  • współpraca z innymi członkami zespołu redakcyjnego

  • pełnienie dyżurów redakcyjnych w wyznaczonych terminach (również w weekendy)

Nasze wymagania

  • dobry warsztat dziennikarski, w tym umiejętności tworzenia i redagowania interesujących tekstów

  • doświadczenie w pracy redaktora w środowisku online

  • zainteresowanie szeroko pojętą tematyką miejską

  • umiejętność pracy w zespole, kreatywność, dyspozycyjność i dobra organizacja

  • bardzo dobra znajomość serwisów społecznościowych takich, jak Facebook, Instagram, Webpush

  • sprawne posługiwanie się narzędziami do monitoringu działań w SM

  • znajomość zasad tworzenia tekstów zgodnie z wytycznymi SEO

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

To oferujemy

  • staniesz się członkiem dynamicznie rozwijającej się firmy medialnej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • będziesz współpracował z profesjonalistami o dużym doświadczeniu i umiejętnościach

  • zostaniesz zatrudniony na umowę o pracę

  • panuje miła atmosfera w pracy

  • otrzymasz wsparcie szkoleniowe

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Polska Press to wiodąca grupa medialna w Polsce. Od lat działamy jak agencja reklamowa oferując naszym klientom kompleksowe kampanie, które poza prasą obejmują serwisy internetowe, media społecznościowe, urządzenia mobilne, eventy i akcje specjalne

W portfolio naszych dzienników znajdują się m.in. Dziennik Bałtycki, Nasze Miasto,

w serwisach internetowych znajduje się kilkadziesiąt tytułów; m.in. dziennikbaltycki.pl, naszemiasto.pl, etc.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press staniemy się Administratorem Twoich danych. Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji: https://polskapress.pl/pl/kariera/nota-informacyjna-dla-kandydatow-1

Zapraszamy do zapoznania sie z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.