Oferta pracy

Redaktor Naukowy

Telewizja Polska S.A.O firmie

  • J. P. Woronicza 17, 00-999 Warszawa

    Kutno, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • prowadzenie serwisu tematycznego w Internecie, w tym mediach społecznościowych,
  • pozyskiwanie i opracowanie treści przeznaczonych do publikacji (prace redakcyjne),
  • planowanie oraz prowadzenie działań związanych z ofertą programową,
  • analizę, ocenę i selekcję ofert programowych,
  • prowadzenie uzgodnień w zakresie dostarczenia audycji,
  • koordynację procesu zamawiania produkcji audycji.

Oczekujemy:

  • biegłej znajomości języka angielskiego,
  • ukończonych studiów z zakresu nauk ścisłych/technicznych/medycznych,
  • umiejętności redagowania tekstów dziennikarskich,
  • umiejętności planowania i programowania anteny telewizyjnej,
  • znajomości i doświadczenia w realizacji materiałów telewizyjnych,
  • zainteresowania bieżącymi wydarzeniami naukowymi,
  • umiejętności wyszukiwania interesujących i ważnych tematów oraz rzetelnej weryfikacji faktów,
  • umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane:

  • znajomość innego języka obcego,
  • doświadczenie dziennikarskie i redakcyjne.

Oferujemy:

  • umowę o pracę, zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wiedzy zawodowej,
  • możliwość śledzenia z bliska interesujących wydarzeń, jakie współtworzy Telewizja Polska S.A.,
  • możliwość korzystania z opieki zdrowotnej, pakietu sportowego i ubezpieczenia na życie.

#dlaludzizmisja

Ogłoszenie archiwalne