Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Portal PolskieRadio24.pl

Redaktor - news

Portal PolskieRadio24.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 14 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pisanie tekstów dziennikarskich na podstawie depesz agencyjnych, treści multimedialnych oraz mediów społecznościowych

  • poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń

  • wyjazdy reporterskie na ważne wydarzenia krajowe

  • zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www

  • współpraca z zespołem przy tworzeniu materiałów multimedialnych

  • wsparcie przy wprowadzaniu nowych rozwiązań i usprawnień w serwisie www, a także przy realizacji projektów specjalnych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy jako dziennikarz internetowy

  • dobry warsztat redaktorski

  • dobra orientacja w bieżących wydarzeniach politycznych i społecznych w kraju i za granicą

  • sprawne poruszanie się w systemie CMS

  • znajomość narzędzi (Google News, Google Trends, Google Analytics)

  • znajomość specyfiki mediów społecznościowych (Twitter, Facebook, YouTube)

  • wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, nawiązywanie kontaktu z użytkownikiem serwisu

  • gotowość do pracy zmianowej, także w weekendy i święta oraz w godzinach nocnych

Mile widziane

  • podstawowa znajomość programów do edycji zdjęć, wideo czy audio (np. pakiet Adobe, Reaper itp.)

To oferujemy

  • pracę nad rozwojem nowego portalu informacyjnego PolskieRadio24.pl

  • możliwość realizacji własnych tematów

  • współpracę z największymi radiowymi antenami Polskiego Radia

  • możliwość elastycznego zaplanowania grafiku

  • szanse rozwoju zawodowego i awansu

  • przyjazną atmosferę i pracę w młodym, zaangażowanym zespole

Aplikacja

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj w temacie wiadomości wpisując „Redaktor News”.