Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Redaktor - news

Portal PolskieRadio24.pl

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o dzieło
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pisanie tekstów dziennikarskich na podstawie depesz agencyjnych, treści multimedialnych oraz mediów społecznościowych;

  • poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń;

  • wyjazdy reporterskie na ważne wydarzenia krajowe

  • zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www;

  • współpraca z zespołem przy tworzeniu materiałów multimedialnych;

  • wsparcie przy wprowadzaniu nowych rozwiązań i usprawnień w serwisie www, a także przy realizacji projektów specjalnych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy jako dziennikarz internetowy;

  • dobry warsztat redaktorski;

  • dobra orientacja w bieżących wydarzeniach politycznych i społecznych w kraju i za granicą;

  • sprawne poruszanie się w systemie CMS;

  • znajomość narzędzi (Google News, Google Trends, Google Analytics);

  • znajomość specyfiki mediów społecznościowych (Twitter, Facebook, YouTube);

  • wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, nawiązywanie kontaktu z użytkownikiem serwisu;

  • gotowość do pracy zmianowej, także w weekendy i święta oraz w godzinach nocnych.

Mile widziane

  • podstawowa znajomość programów do edycji zdjęć, wideo czy audio (np. pakiet Adobe, Reaper itp.)

To oferujemy

  • pracę nad rozwojem nowego portalu informacyjnego PolskieRadio24.pl;

  • możliwość realizacji własnych tematów;

  • współpracę z największymi radiowymi antenami Polskiego Radia;

  • możliwość elastycznego zaplanowania grafiku;

  • szanse rozwoju zawodowego i awansu;

  • przyjazną atmosferę i pracę w młodym, zaangażowanym zespole.

Aplikacja

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj w temacie wiadomości wpisując „Redaktor News”.