Redaktor Online Chillizet

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 03.06.2019
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 03.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chillizet.pl

    Znasz newsy z całego świata?

    Ale też wiesz, co się dzieje w Polsce?

    Interesujesz się sprawami społecznymi i wydarzeniami kulturalnymi?

    Lifestyle to dla Ciebie nie tylko moda, design i jedzenie?

    Lubisz dobre kino, ale wiesz też, co jest na małym ekranie?

    To jest praca dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Pisanie angażujących i merytoryczny artykułów o zróżnicowanej tematyce z obszaru lifestyle, kultura, tematyka społeczna i rozrywka do serwisu Chillizet.pl,
    • Redagowanie i optymalizacja tekstów pod wyszukiwarki internetowe,
    • Publikacja treści w CMS,
    • Wyszukiwanie interesujących tematów i wymyślanie własnych,
    • Tworzenie quizów, rankingów i innych angażujących treści;

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenia w dziennikarstwie internetowym na podobnym stanowisku,
    • Doświadczenia oraz zainteresowania tematyką lifestylową, kulturalną, społeczną i rozrywkową,
    • Znajomości specyfiki tworzenia treści do Internetu i mediów społecznościowych,
    • Bardzo dobrej znajomości zasad SEO,
    • „Lekkiego pióra” i świetnej znajomości zasad poprawnej polszczyzny,
    • Kreatywności i zaangażowania,
    • Dobrej organizacji pracy i samodzielności w działaniu,
    • Umiejętności publikacji tekstów w panelu CMS,
    • Dobrej znajomości języka angielskiego;

    Mile widziane:

    • Znajomość narzędzi analitycznych - Google Analytics, Google Adwords, Google Trends i inne;

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia w rozwijaniu projektów internetowych,
    • Udział w tworzeniu crossmediowych projektów,
    • Pracę pełną ciekawych wyzwań,
    • Przyjazny zespół i swobodną atmosferę pracy,
    • Prywatną opiekę medyczną.

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV i krótkiego tekstu, który Twoim zdaniem mógłby znaleźć się na chillizet.pl.

    bottom