Oferta pracy

Redaktor Online – Dział Rozrywka

Eurozet Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Żurawia 8

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie i weryfikowanie interesujących informacji dotyczących tematyki rozrywkowej (m.in.: show-biznes, plotki czy informacje o gwiazdach);

  • pisanie oraz redagowanie krótkich newsów i dłuższych artykułów, ze szczególnym uwzględnieniem działu rozrywka;

  • optymalizacja treści pod kątem SEO;

  • publikowanie treści w mediach społecznościowych;

  • śledzenie źródeł informacji (agencje prasowe, magazyny branżowe, RSS, inne źródła informacji);

  • współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie w redakcji newsowej online;

  • biegła znajomość języka polskiego oraz „lekkie pióro” :)

  • doświadczenie w optymalizacji tekstów pod kątem SEO;

  • znajomość języka angielskiego - umiejętność czytania ze zrozumieniem artykułów anglojęzycznych;

  • dokładność w tworzeniu tekstów – umiejętność weryfikacji merytorycznej pracy;

  • samodzielność i kreatywność przy tworzeniu tematów;

  • doświadczenie pracy w cmsie;

  • znajomość narzędzi analitycznych takich jak: Google Trends, Google Analytics;

  • umiejętność pozyskiwania informacji i przeprowadzania wywiadów;

  • gotowość do pracy pod presją czasu oraz dobra organizacji pracy.

To oferujemy

  • pracę dla jednego z największych portali w Polsce;

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą;

  • możliwość skorzystania z benefitów m.in. prywatnej opieki medycznej; karty sportowej; ubezpieczenia na życie;

  • pracę w zgranym i przyjaznym zespole oraz swobodną atmosferę;

  • możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych;

  • możliwość pracy zdalnej, bądź w siedzibie firmy w ścisłym centrum Warszawy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

Eurozet to jedna z wiodących grup mediowych w Polsce, zajmująca się produkcją i nadawaniem programów radiowych, sprzedażą czasu reklamowego, działalnością brokerską dla stacji i serwisów internetowych, a także tworzeniem i zarządzaniem serwisami internetowymi. Istnieje od 1993 roku.

Obecnie w skład Grupy Eurozet wchodzi pięć rozgłośni: Radio ZET, Antyradio, Chillizet, Meloradio, Radio Plus, serwisy internetowe, w tym: radiozet.pl, antyradio.pl, chillizet.pl, planeta.pl i radiostacja.pl, a także Studio ZET produkujące reklamy oraz Eurozet Live - marka dedykowana projektom cross-mediowym i marketingowi miejsc i wydarzeń.

Przewiń do profilu firmy