Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Redaktor online - internetowy (portal RMF24.pl)

Grupa RMF Sp. z o.o. Sp. k.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • redakcja tekstów dziennikarskich na podstawie relacji reporterskich, depesz agencyjnych czy postów w mediach społecznościowych;

  • poszukiwanie tematów, kreatywne podejście do bieżących wydarzeń;

  • tworzenie treści zgodnie z zasadami SEO;

  • zarządzanie treściami w serwisie www;

  • wsparcie przy realizacji projektów specjalnych.

Nasze wymagania

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy jako dziennikarz newsowy w redakcji internetowej;

  • dobry warsztat redaktorski, lekkie pióro;

  • orientacja w bieżących wydarzeniach politycznych i społecznych w kraju i na świecie;

  • umiejętność wyszukiwania tematów, kreatywność;

  • znajomość zasad SEO;

  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na tłumaczenie tekstów;

  • znajomość specyfiki mediów społecznościowych (Twitter, Facebook, YouTube);

  • wielozadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • gotowość do pracy zmianowej, także w weekendy i święta.

To oferujemy

  • stałe i stabilne zatrudnienie w portalu stacji radiowej o najwyższej słuchalności w Polsce;

  • szanse rozwoju zawodowego i awansu;

  • przyjazną atmosferę, pracę w zespole doświadczonych dziennikarzy;

  • motywujący system wynagrodzeń.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty!

GRUPA RMF Sp. z o.o. Sp. k. to lider rynku radiowego w Polsce oraz znaczący wydawca na rynku internetowym, właściciel ogólnopolskiej rozgłośni RMF FM, sieci RMF Classic, RMF MAXXX oraz Radia Gra, a także internetowych min. platform RMFon.pl i RMF24.pl.

Przewiń do profilu firmy