Oferta pracy

Redaktor online – Telemagazyn.pl

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywać własne materiały dziennikarskie, teksty, zdjęcia i materiały wideo

  • przeprowadzać wywiady z twórcami i aktorami

  • tworzyć multimedialne treści w mediach społecznościowych

  • będziesz dbać o wzrost statystyk oraz rozwój serwisu

  • współpracować z doświadczonymi dziennikarzami i redaktorami innych serwisów Polska Press

  • do Ciebie będzie należeć czuwanie nad zawartością merytoryczną i informacyjną serwisu

  • rozwijać swoje kompetencje pod okiem najlepszych specjalistów ds. wideo, social mediów oraz SEO

Nasze wymagania

  • doświadczenia w pisaniu (dziennikarskiego lub blogowego) i wysokiego poziomu

  • umiejętności w tym zakresie

  • znajomości tematyki: seriale polskie, seriale zagraniczne i/lub rozrywka, showbiznes, gwiazdy

  • biegłego poruszania się w mediach społecznościowych

  • doświadczenie w branży internetowej będzie Twoim atutem

  • umiejętność pracy przed kamerą będzie bardzo mile widziana

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym i inspirującym zespole serwisu Telemagazyn.pl

  • możliwość kreowania i realizacji własnych pomysłów

  • pracę w ciekawej branży

  • brak monotonii i możliwość rozwoju

  • Benefity

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • ekipa zgranych ludzi

Polska Press Grupa to jedna z największych grup medialnych w Polsce. Jesteśmy liderem w kategoriach Informacje i publicystyka oraz Informacje lokalne i regionalne. Nasze serwisy internetowe odwiedza ok. 17,3 mln realnych użytkowników. Znasz nas pod takimi markami, jak polskatimes.pl, gazetapomorska.pl, dziennikbaltycki.pl, dziennikzachodni.pl, dzienniklodzki.pl, gazetakrakowska.pl, polskatimes.pl, naszemiasto.pl, telemagazyn.pl, gol24.pl, motofakty.pl oraz wiele innych.

Przewiń do profilu firmy

Jak przetwarzamy Twoje dane osobowe?

Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press staniemy się Administratorem Twoich danych. Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji: https://polskapress.pl/pl/kariera/nota-informacyjna-dla-kandydatow-1

Zapraszamy do zapoznania sie z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.