Logo Pracuj.pl

Redaktor online – Telemagazyn.pl (współpracownik)

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie własnych materiałów dziennikarskich
  • tworzenie multimedialnych treści w mediach społecznościowych
  • współpraca z zespołem redakcyjnym Telemagazyn.pl, a także ze specjalistami ds. social mediów, SEO, wideo
  • monitorowanie trendów, poszukiwanie unikalnych tematów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pisaniu (dziennikarskie lub blogowe) i wysoki poziom umiejętności w tym zakresie
  • znajomość tematyki: seriale zagraniczne (np. Netflix)
  • biegłe poruszanie się w mediach społecznościowych

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w redakcji Telemagazyn.pl
  • możliwość połączenia pracy u nas z innymi zajęciami, na przykład ze studiowaniem
  • umowa ramowa
  • możliwość kreowania i realizacji własnych pomysłów
  • brak monotonii i kontakt z ciekawą branżą

Benefity

  • ekipa zgranych ludzi
  • miła atmosfera

Telemagazyn.pl to od lat numer jeden wśród programów TV online dostępnych w polskiej sieci wg badań Mediapanel (Gemius/PBI). W ciągu miesiąca docieramy do milionów użytkowników, a w maju 2022 roku udało nam się osiągnąć rekordowy wynik ponad 100 mln odsłon Mediapanel (Gemius/PBI)!

Obecnie poszukujemy Redaktorów, którzy uzupełnią istniejący już zespół. Praca z nami to praca w jednej z największych grup medialnych w Polsce. Zapewniamy niepowtarzalną atmosferę, zgrany zespół, przyjazne środowisko pracy i szereg wewnętrznych szkoleń. Dołącz do nas, czekamy na Ciebie!

O Telemagazyn.pl

W naszym serwisie znajduje się szeroka baza filmów, seriali i programów telewizyjnych wraz z informacjami o poszczególnych produkcjach, bazą zdjęć z planów filmowych, a także szczegółami dotyczącymi emisji i ewentualnych zmian w programie telewizyjnym.

Budujemy przywiązanie i zachęcamy Czytelników do dyskusji na uwielbiane przez nich tematy rozrywkowe. Publikujemy najświeższe informacje ze świata seriali polskich i zagranicznych, filmów, życia gwiazd, show-biznesu, programów telewizyjnych, skierowane do współczesnego odbiorcy. Nasze treści są atrakcyjne w wersji mobile i w aplikacji, przyjazne dla wszystkich grup wiekowych, a w codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie i multimedialność.

Telemagazyn jest dostępny w wersji online na telemagazyn.pl, w aplikacji na Adroid i iOS, w formie gazetowego dodatku telewizyjnego, a także w mediach społecznościowych m.in. na Facebooku "Telemagazyn", "Nie śpię, bo oglądam seriale", "Serialove" i "Najpiękniejsze tureckie seriale" oraz Instagramie.

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Polska Press to wiodąca grupa medialna w Polsce. Od lat działamy jak agencja reklamowa oferując naszym klientom kompleksowe kampanie, które poza prasą obejmują serwisy internetowe, media społecznościowe, urządzenia mobilne, eventy i akcje specjalne.

Jesteśmy wydawcą regionalnych dzienników, serwisów informacyjnych, serwisu naszemiasto.pl oraz wielu periodyków branżowych. Znasz nas pod takimi tytułami, jak m.in.: „Kurier Poranny”, „Gazeta Współczesna”, poranny.pl, wspolczesna.pl, strefabiznesu.pl, telemagazyn.pl.

Redaktor online – Telemagazyn.pl (współpracownik), Warszawa