Logo Pracuj.pl

Redaktor online w serwisie gotujmy.pl

Edipresse Polska S.A. (Grupa Burda Media Polska)O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • inicjowanie tematów oraz tworzenie tekstów o tematyce kulinarnej i zdrowotnej;
  • przygotowywanie newsów na podstawie codziennych wydarzeń ze świata showbiznesu;
  • publikacja przygotowanych treści w social mediach (Facebook);
  • monitorowanie trendów związanych z powyższą tematyką.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie tworzenia treści online;
  • znajomość lub/i zainteresowanie tematyką kulinarną, zdrowotną;
  • lekkie pióro i biegła znajomość zasad języka polskiego;
  • pozytywne nastawienie i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość zasad SEO.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w firmie medialnej z silną pozycją rynkową;
  • miłą atmosferę i otwartą, nowoczesną kulturę pracy;
  • elastyczne formy zatrudnienia;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach ubezpieczenia na życie oraz karty sportowej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • inicjatywy dobroczynne
  • program rekrutacji wewnętrznych
  • uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach
  • świętujemy-szukamy okazji do celebrowania nie tylko w Święta

Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi Kandydatami.

Edipresse Polska S.A. (Grupa Burda Media Polska)

Edipresse Polska jest częścią międzynarodowej Grupy Burda Media, która wyróżnia się silną pozycją na rynku mediów cyfrowych i wydawniczych. Intensywnie rozwijamy portfolio serwisów internetowych (m.in. polki.pl, viva.pl, wizaz.pl, party.pl, mamotoja.pl, gotujmy.pl, niania.pl) jak również wydajemy magazyny (m.in. Viva!, Party.Życie Gwiazd!)

Redaktor online w serwisie gotujmy.pl, Warszawa