Oferta pracy

Redaktor online w serwisie newsy.gotujmy.pl

EDIPRESSE POLSKA S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Edipresse Polska to międzynarodowa firma mediowa intensywnie rozwijająca portfolio serwisów internetowych (m.in. viva.pl, polki.pl, wizaz.pl, party.pl, mamotoja.pl) oraz wydająca magazyny (m.in. VIVA!, Party. Życie Gwiazd!, URODA ŻYCIA).

Szukasz ciekawej, pełnej wyzwań pracy?
Dołącz do naszego Zespołu i pokaż nam co potrafisz jako:
miejsce pracy: Warszawa/praca zdalna

Twoje główne zadania:

  • tworzenie tekstów o tematyce kulinarnej i zdrowotnej;
  • przygotowywanie newsów na podstawie codziennych wydarzeń ze świata showbiznesu;
  • odpowiedzialność za jakość tworzonych treści;

Oczekujemy:

  • doświadczenia w zakresie tworzenia treści online;
  • znajomości lub/i zainteresowania tematyką kulinarną, zdrowotną;
  • lekkiego pióra i biegłej znajomości zasad języka polskiego;
  • pozytywnego nastawienia i umiejętności pracy pod presją czasu;
  • gotowości do pracy zmianowej i w weekendy;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość zasad SEO.

Oferujemy:

  • pracę zdalną w 100%;
  • stałą współpracę w ramach umowy cywilnoprawnej;
  • miłą atmosferę i otwartą, nowoczesną kulturę pracy;
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • prywatną opiekę medyczną LuxMed;
  • możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach ubezpieczenia na życie oraz karty sportowej;
  • zniżki na kursy w szkole języków obcych;
  • książki z rabatem 50 % oraz elektroniczne wydania magazynów.

Zapraszamy do przesłania aplikacji klikając przycisk

Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy