Oferta pracy

Redaktor online

Benefit Systems S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

plac Europejski 2

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i korekta treści na strony www marek MyBenefit, MultiSport i MultiLife zoptymalizowanych pod kątem SEO;

  • Współpraca z autorami zewnętrznymi i dbałość o wysoką jakość artykułów,

  • Zarządzanie małymi projektami marketingowymi.

Nasze wymagania

  • Możesz pochwalić się min. dwuletnim doświadczeniem jako redaktor online?

  • Twoim atutem jest „lekkie pióro”, kreatywność oraz umiejętność tworzenia ciekawych treści niezależnie od ich długości?

  • Masz talent do wyłapywania ciekawych tematów, żyłkę researchera i zapał do tworzenia wysokiej jakości materiałów dopasowanych do potrzeb czytelnika?

  • Znane Ci są zasady SEO i umiesz konstruować ciekawe tytuły przykuwające oko?

  • Nienaganna polszczyzna, poprawność stylistyczna oraz interpunkcyjna to Twoje mocne strony?

  • Wyróżnia Cię bardzo dobra organizacja pracy, terminowa realizacja zadań oraz samodzielność?

  • Nie masz problemu z nawiązywaniem kontaktów i budowaniem trwałych relacji?

  • Osiągasz wysokie noty za styl współpracy i zawsze grasz fair play?

Mile widziane

  • Doświadczenie w tworzeniu artykułów o tematyce sportowej i lifestyle’owej, tekstów marketingowych i newsletterów,

  • Umiejętność tworzenia harmonogramu publikacji i zarządzanie nim,

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów marketingowych.

To oferujemy

  • Długofalowa współpraca B2B lub w oparciu o umowę o pracę;

  • Pracujemy w biurze przy stacji metra Rondo Daszyńskiego w modelu hybrydowym lub zdalnie – to Ty wybierasz;

  • Gwarantujemy ciekawe wyzwania oraz pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej;

  • W biurze czekają na nas dofinansowane śniadania;

  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą;

  • Mamy dla Ciebie możliwość zakupu na preferencyjnych warunkach karty MultiSport dla siebie oraz Twoich najbliższych;

  • Dla naszych Pracowników i członków ich rodziny, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym mamy dostęp do programu wsparcia psychologicznego i menadżerskiego EAP24,

  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w początkowym okresie współpracy;

  • W Benefit Systems Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • gry planszowe

  • program wsparcia psychologicznego

Benefit Systems S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Karta MultiSport – najważniejszy produkt spółki został zaprezentowany światu w 2004 roku i w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najpopularniejszych benefitów w Polsce – obecnie korzysta z niego ponad 1 000 000 Użytkowników, a 78 proc. z nich deklaruje, że ćwiczy więcej właśnie dzięki karcie MultiSport.

Przewiń do profilu firmy