Oferta pracy

Redaktor online – współpracownik, naszemiasto.pl

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja działań w zakresie promocji jakościowych treści w serwisie naszemiasto.pl

  • zarządzanie treścią w serwisie

  • optymalizacja dostarczonych treści redakcyjnych

  • po okresie wdrożenia - samodzielne tworzenie wartościowych treści

Nasze wymagania

  • potencjał do pracy w serwisach informacyjnych

  • umiejętność wyszukiwania i selekcji ciekawych tematów dla serwisu

  • doskonała znajomość „języka Internetu” SEO/Social

  • doświadczenie w analityce internetowej (monitoring ruchu) będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • życzliwa atmosfera

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • potencjalna ścieżka awansu na samodzielne stanowisko

Jeżeli jesteś studentem/studentką, interesuje Cię tematyka miejska, biegle poruszasz się w środowisku internetowym i social mediach, a także - chcesz budować swoje doświadczenie w zawodzie, zapraszamy Cię do naszego zespołu.