Oferta pracy

Redaktor (player.pl)

TVN Grupa DiscoveryO firmie

  • Wiertnicza 166, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o dzieło
  • specjalista (Mid / Regular)

TVN Grupa Discovery

Wiertnicza 166

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Chcesz współtworzyć treści i mieć wpływ na to, co znajdzie się w serwisie, który każdego dnia odwiedzają miliony użytkowników? Uwielbiasz programy rozrywkowe, seriale, filmy, dokumenty, a wolne chwile spędzasz zazwyczaj oglądając wideo? Świetnie trafiłeś!

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻAŁO:

• tworzenie i publikacja treści na stronie serwisu z uwzględnieniem zasad SEO;

• selekcja oraz opracowywanie materiałów tekstowych i wizualnych;

• dbanie o wysoką jakość prezentacji publikowanych treści;

• wspieranie wydawców w codziennym planowaniu strony głównej;

• inicjowanie nowych rozwiązań w jednej z największych platform VOD.

Nasze wymagania

• wykształcenie wyższe, preferowany kierunek humanistyczny;

• doskonała znajomość zasad języka polskiego;

• praktyczna znajomość zasad SEO oraz narzędzi Google Analytics i GemiusTraffic;

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2);

• dobra znajomość pakietu MS Office;

• samodzielność w organizacji działań;

• dyspozycyjność;

• dodatkowym atutem będzie znajomość programów TVN Discovery oraz szeroko pojętego świata kina i seriali.

To oferujemy

• współpraca z największą prywatną grupą medialną w Polsce w ramach umowy o dzieło;

• współpraca z aktywnym zespołem redaktorów i specjalistów z branży internetowej;

• możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej;

• wyjątkową kulturę organizacyjną, która ceni różnorodność i otwartość.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u