Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Redaktor

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 4000–6000 zł brutto / mies.
  • 09.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BPH - British Publishing House Ltd

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się wydawnictwem encyklopedycznym o międzynarodowym zasięgu. Każdego roku do rąk naszych Czytelników trafia unikalny leksykon z biografiami kilku tysięcy osób, które osiągnęły szczególne sukcesy w swoich dziedzinach.

    W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy samodzielnego Redaktora na obszar województwa.

    Redaktor

    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • aktywne wyszukiwanie osobistości, których dokonania kwalifikują je do umieszczenia biografii w Encyklopedii Osobistości Rzeczypospolitej Polskiej
    • samodzielne umawianie się na wywiady z zakwalifikowanymi osobistościami
    • przeprowadzanie wywiadów biograficznych w terenie zgodnie z metodologią wydawnictwa
    • wprowadzanie stworzonych biografii do systemu CRM
    • sprzedaż produktów wydawnictwa

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy "w terenie"
    • prawo jazdy kat. B i własny samochód (zwrot kosztów)
    • gotowość do działania w obrębie do 70 km wokół miejsca zamieszkania
    • umiejętność aktywnego słuchania i zainteresowania innych
    • komunikatywność
    • dyspozycyjność
    • zorientowanie na osiągnięcie celu
    • mile widziana znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń (atrakcyjna podstawa + prowizja + zwrot kosztów dojazdów)
    • niepowtarzalną pracę, dającą możliwość poznania wyjątkowych, często medialnych osób
    • szkolenia wstępne i doskonalące
    • umowę o pracę po okresie próbnym

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.