Oferta pracy

Redaktor portalu internetowego o tematyce zdrowia

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Jeden z serwisów o zdrowiu szuka do współpracy copywrightera, który zajmie się tworzeniem tekstów z tematyki zdrowia, urody i pokrewnych tematów z dziedziny health.

Nasze wymagania

  • własna działalność gospodarcza (umowa B2B)

  • znajomość tematyki medycznej - wymóg konieczny

  • lekkie pióro (umiejętność wyłapywania błędów, literówek, poprawność stylistyczna oraz ortograficzna)

  • znajomość zagadnień SEO i umiejętność praktycznego wykorzystania tej wiedzy

  • wysokie zdolności komunikacyjne - współpraca z personelem medycznym na różnym szczeblu

  • dyspozycyjność do podejmowania podróży służbowych w celu przeprowadzenia wywiadu z lekarzem

  • skrupulatność w wykonywaniu działań

  • pomysłowość i kreatywność

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet medyczny

  • pracę dla dynamicznie rozwijającego się serwisu internetowego

Klient Pracuj.pl

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe

Przy złożeniu CV prosimy o przysłanie swojego przykładowego tekstu z zakresu zdrowia. Tekst ten posłuży do oceny warsztatu pisarskiego. Nie będzie nigdzie publikowany.