Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Redaktor Portalu Internetowego w Instytucie Literatury

INSTYTUT LITERATURY O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Specjalista

Instytut Literatury

ul. Smoleńsk 16/1, 31-112 Kraków

Redaktor Portalu Internetowego w Instytucie Literatury.

Miejsce pracy: Kraków

Forma zatrudnienia: umowa zlecenia

Wymiar czasu pracy: ok.40 godzin tygodniowo

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z badaczami, autorami i krytykami literatury;
  • Zamawianie tekstów, konspektów, tłumaczeń i konsultacji u autorów i specjalistów;
  • Zapewnienie materiałów do kolejnych numerów tygodnika internetowego;
  • Ocena merytoryczna i językowa tekstów, samodzielne redagowanie nadesłanych materiałów;
  • Sporządzanie umów i dokumentów biurowych;
  • Organizacja lub współorganizacja różnego typu wydarzeń artystycznych;
  • Zamieszczanie materiałów na portalu internetowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe humanistyczne;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy redakcyjnej;
  • Podstawowa znajomość obsługi systemu CMS (np. Drupal, WordPress)
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie; umiejętność redagowania tekstów;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Dobra znajomość obsługi komputera, przede wszystkim pakietu MS Office;
  • Komunikatywność i spostrzegawczość;
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Kreatywność, rzetelność, terminowość;
  • Umiejętność pracy pod presja czasu;
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Pracę w instytucji kultury;
  • Możliwość rozwoju i podniesienia swoich kompetencji;
  • Ciekawa i samodzielna pracę;
  • Forma zatrudnienia – umowa zlecenia – ok. 40 h tygodniowo.

Rozmowy kwalifikacyjne będą prowadzone tylko z osobami wstępnie wybranymi na podstawie złożonych dokumentów.

Instytut Literatury zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo powiadomienia o decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranej osoby.

Kontakt:

Zainteresowanych prosimy o składanie pisemnych zgłoszeń zawierających list motywacyjny oraz CV na stronie pracuj.pl
w terminie do dnia 2 kwietnia 2021 roku.

Ogłoszenie archiwalne